.

.

6шт топло Teo Finger Куклен Baby Story Kids Characters Finger Puppets театър, плюшени играчки за деца, подарък семейни кукли

6шт топло Teo Finger Куклен Baby Story Kids Characters Finger Puppets театър, плюшени играчки за деца, подарък семейни кукли

Оценки на купувача:

BGN 7.98
Брой продукти
В магазина


Нов и висок квалитет
Компактен дизајн, можете да ги носи на рака и се движи прстите.
Можете да ги користите 5 прсти да го контролираат секој дел од раката Кукла,и да се направи многу симпатична акции.
Светла боја,се привлечни за децата. Тоа е многу лесно да се фати деца внимание.
Можете да го користите во секое време што го сакате, особено кога ќе се каже приказна или пее песна за деца.
Ова е најефикасна алатка за рано образование.
Згрижување на вашиот детска креативност
Подобрување на изразување и родител-дете интеракција.
Овој производ е исто така многу лесно и безбедно место за децата да си играат со себе.
Материјал : Flanne
количина : 6pcs
боја : испрати по случаен избор
Големина : 7cm
Боја : Светла боја Нето тежина : 48g Пакување Содржина : 6 x Прст Кадифен

Подробности

търговска марка:
двор
Материал:
Памук
Попълване на:
ПП памук
Възрастова Група:
> 3 години
Тип Елемент:
Животни
Характеристики:
Плашилото И Плюш
Тема:
семеен кукла
Тип:
семеен кукла
Животни:
семеен кукла
Номер На Модела:
Семейство Пальчиковых Кукли
Тип Елемент:
Пальчиковая Кукла
Материал:
Flanne
Цвят:
изпратен на случаен принцип
Размер:
7см
Брой:
6шт

Те също купуват с този продукт