.

.

Свободен кораб!! 50pairs-9mm gold color Japanese Hand Painted Pearl-tallic Safety Eyes Cat Eyes with Metal Шайба

Свободен кораб!! 50pairs-9mm gold color Japanese Hand Painted Pearl-tallic Safety Eyes Cat Eyes with Metal Шайба

Оценки на купувача:

BGN 26.00 -19 %
BGN 32.29
Брой продукти
В магазина


СОСТОЈБА : Нова
ПРОИЗВОД : Пластични Saety Очи со миење
БОЈА : боја
КОЛИЧИНА : 50pairs
ДИМЕНЗИЈА : 7.5 mm
Ако ви треба Големо тоа.pls контактирајте ме,јас ќе ви даде најдобра цена.трговија на големо мин цел 1000pcs.
оваа големина,имаме 5color,можете да нарачате мешана боја или ќе needd боја.кога ќе го поставите цел,pls испрати ми ја боја број,ви благодариме

Подробности

Цвят:
Синьо, Златни
Тип Елемент:
Аксесоари За Кукли
Пол:
Унисекс
Тип:
Аксесоари
Номер На Серия Mfg:
Модни модели
Размери:
12mm
Номер На Модела:
12mm
търговска марка:
царевично цвете
Атрибут BJD / SD:
Аксесоари
Пластмасов Вид:
PC
Материал:
Пластмаса

Те също купуват с този продукт