.

.

55см цялото тяло силикон прероди момиче кукла играчка за новородено бебе Принцеса бебетата живи Bebe се къпят играчки за момичета Bonecas деца подарък

55см цялото тяло силикон прероди момиче кукла играчка за новородено бебе Принцеса бебетата живи Bebe се къпят играчки за момичета Bonecas деца подарък

Оценки на купувача:

BGN 140.00 -49 %
BGN 275.01
Брой продукти
В магазина

Големина : За 55cm од глава до пети Материјал : Главата и со полно тело, се производство на безалкохолни-силикони, безбедно не-токсични. Кукла е екстремитети може да активност, можат да седат и лагата; не Може да се зборува или стојат, може да биде во вода. Очи : Тајван високо-одделение акрилик очи, не може да трепка. Коса : handmde вкоренети mohair Вклучува : ДЕВОЈКАТА кукла со облека + магнетно pacifier + шише
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по ред блиски, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати можат да имаат и неколку дена го одложи за време на сезона.
6. Таму може да се повремени одложување на меѓународен превозот поради царинските провери, лошите временски услови, лет задоцнување. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги следи вашите парцела и одговорите што ПОБРЗО.
7. Време На Испорака :
1. Ние сакале да бидат задоволни 100% !
2. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
3. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број и специфична причина за враќање.

Подробности

Тип Елемент:
Кукли
Пол:
Унисекс
Предупреждение:
далеч от огън
Атрибут BJD / SD:
Кукла
Възрастова Група:
> 3 години
търговска марка:
NPKCOLLECTION
Батерия:
no
Характеристики:
Карикатура, Образователен Модел
Номер На Модела:
DT083
Състояние:
Стоки На Склад
Размери:
около 55 см
Форма:
1/4
Тема:
Кино и телевизия
Тип:
Модна Кукла, Детски Кукли
Номер На Серия Mfg:
Модни модели
Материал:
Силикон
Стиль1:
миличка жив
стиль2:
brinquedos menina
Стиль3:
boneca reborn realista
Style4:
силиконови подмладена уникатите
Стиль5:
дете-возрожденный
стиль6:
детето се прероди
Стиль7:
возрожденный дете
Стиль8:
силиконови кукли преродения
стиль9:
кукла се прероди
стиль10:
подмладена бебета

Те също купуват с този продукт