.

.

30 см Тигър пълнени плюшен играчка, детски децата кукла подарък безплатна доставка

30 см Тигър пълнени плюшен играчка, детски децата кукла подарък безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 13.00 -10 %
BGN 14.38
Брой продукти
В магазина


Сосема нов, со оригиналниот запис
Mearsurement : околу 30 CM во Highth
Количина : 1 Buc
Направени од високо-одделение мека кадифен. Сите на нов материјал.
Одличен подарок за некој посебен
Одлично за собирање
Може да биде машина за перат и фен
Може да се испраќаат веднаш
Објектот останува во пушите, пет-слободен средина
Објектот е исто така на располагање за промет на големо, е-мејл мене за детали
Ние ги преземе сите одговорноста за нашите предмети.100% Гаранција. Ве молиме наддавање сигурни!

Подробности

Тип Елемент:
Животни
Характеристики:
Пълнени И Плюшени, Меки
Пол:
Унисекс
Възрастова Група:
> 3 години
Предупреждение:
не-домашни любимци
Номер На Модела:
M
Тип:
Плюшен / Нано Кукла
търговска марка:
Необичайно Топло
Животни:
тигър
Попълване на:
ПП памук
Материал:
Плюш
Тема:
Популярни
Форма:
АНИАМЛЫ

Те също купуват с този продукт