.

.

Мадагаскар Капитан плюшен играчка Пингвин детски подарък, детска кукла на едро с безплатна доставка

Мадагаскар Капитан плюшен играчка Пингвин детски подарък, детска кукла на едро с безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 11.00 -7 %
BGN 11.82
Брой продукти
В магазина


Бренд нови
Mearsurement : approx20cm за кадифен,
Количина : 1 КОМПЈУТЕР
Направени од високо-одделение мека кадифен. Сите на нов материјал.
Одличен подарок за некој посебен
Одлично за собирање
Може да биде машина за перат и фен
Може да се испраќаат веднаш
Објектот останува во пушите, пет-слободен средина
Објектот е исто така на располагање за промет на големо, е-мејл мене за детали
Ние ги преземе сите одговорноста за нашите предмети.100% Гаранција. Ве молиме купување сигурни!

Подробности

Тип Елемент:
Животни
Характеристики:
Пълнени И Плюшени, Меки
Предупреждение:
само за непушачи, домашни любимци-безплатно
Пол:
Унисекс
Възрастова Група:
2-4 години
Тип:
Плюшен / Нано Кукла
Попълване на:
ПП памук
Материал:
Памучен Въже И Кожа
Форма:
Фигурата На Статуята На
Номер На Модела:
S
Тема:
Телевизионен и киногерой
Животни:
Пингвин

Те също купуват с този продукт