.

.

Пластмасови фалшиви без самозалепващи подвижни очи за кукли 3 мм 20000 бр./пакет

Пластмасови фалшиви без самозалепващи подвижни очи за кукли 3 мм 20000 бр./пакет

Оценки на купувача:

BGN 33.60
Брой продукти
В магазина


Пластични Лажни Подвижен Очи за кукла
Големина : 3мм : 20000pcs
MIQ : 2000 PCS/МНОГУ
Материјал : Пластика
Ако сакате да го користите ,ве молиме да користите топла лепак топи
Здраво,драги пријатели,ви Благодариме за вашата посета на мојата продавница,ако ви треба голема количина и се надеваат дека ќе имаат добра долгорочни бизнис релации со нас. Ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе биде многу мило да ви понудиме најдобра цена и услуга за вас.
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не се Точни време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас .
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и услуги и 5 ѕвезди, ако сте задоволни од нашите услуги.
Ако имате било каков проблем со нашиот објект или услуги,ве Молиме контактирајте со мене, прво, пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме.

Подробности

Тип Елемент:
Аксесоари За Кукли
Атрибут BJD / SD:
Аксесоари
Пол:
Унисекс
търговска марка:
Иванке
Материал:
Пластмаса
Номер На Серия Mfg:
Модни модели
Размери:
3мм
Тип:
Аксесоари
Форма:
Кръг
бяло и черно:
Пластмаса
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт