.

.

NICI Wild Animal плюшен Слон играчка, 35см детски подарък, детски играчки на едро с безплатна доставка

NICI Wild Animal плюшен Слон играчка, 35см детски подарък, детски играчки на едро с безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 23.00 -10 %
BGN 25.58
Брой продукти
В магазина


Бренд нови
Mearsurement : прибл 35cm за кадифен,
Количина : 1 КОМПЈУТЕР
Направени од високо-одделение мека кадифен. Сите на нов материјал.
Одличен подарок за некој посебен
Одлично за собирање
Може да биде машина за перат и фен
Може да се испраќаат веднаш
Објектот останува во пушите, пет-слободен средина
Објектот е исто така на располагање за промет на големо, е-мејл мене за детали
Ние ги преземе сите одговорноста за нашите предмети.100% Гаранција. Ве молиме купување сигурни!

Подробности

Тип Елемент:
Животни
Характеристики:
Плашилото И Плюш
Номер На Модела:
L
търговска марка:
Необичайно Топло
Пол:
Момичета
Попълване на:
ПП памук
Предупреждение:
само за непушачи, домашни любимци-безплатно
Тип:
Плюшен / Нано Кукла
Животни:
слон
Възрастова Група:
> 3 години
Материал:
Плюш
Форма:
Животни
Тема:
NICI
Характеристики:
Мек

Те също купуват с този продукт