.

.

10 мл капан Дина Старк, с кодиране, лабораторни съдове

10 мл капан Дина Старк, с кодиране, лабораторни съдове

Оценки на купувача:

BGN 20.40
Брой продукти
В магазина


10ml Деканот Старк Стапица, со кодирање, лабораторија за стакло
Borosilicate Стакло И Во Акции
(Pls answer : ___________________________ note : ние само им понуди бесплатен превозот за комбиниран цел погоре па pls проверете ја вашата шопинг кошничка во мојата продавница е над )
1, декан старк стапица
2, Материјал : borosilicate стакло 3.3,
3, Зглобовите големина : 24/29
Посебни капацитет, заедничка големина, и сопствени направени се достапни по барање.
Ние исто така снабдување на сите видови на borosilicate лабораториско стакло, за повеќе детали, ве молиме посетете ја нашата компанија веб-сајт Пекинг Getty Лабораториско Стакло Co.,Ltd.
Клиенти забелешка, ве молиме да ги прочитате пред да ја купите
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay само. Плаќањето мора да се примени во рок од 3 дена од денот на аукција крајот на денот.
Превозот :
Ние само бродот да alipay потврди адреса. Ве молиме натпревар вашата адреса со alipay, пред да се изврши плаќање.
Ние брод во светот! Купувачи се одговорни за должност данок. Ве молиме љубезно ве молиме оставете го вашиот телефонски број за да ги пополните international shipping етикета цел.
Ние користиме стандарден EMS,USPS,UPS-от,FEDEX,DHL превозот. Побрзо превозот е на располагање по барање. Дополнителни превозот бесплатно ќе се применуваат.
Сите производи ќе бидат испорачани од по 48 часа (освен сабота, недела и Празници).
Комбинираат превозот е достапен.
Недостаток & кршење :
Ние се одговорни за оштетените објекти за време на превозот. На клиентите ќе имаат бесплатен замена, и бесплатен превозот.
Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако било скршени предмети се наоѓаат додека го отвори пакетот.
Политика на враќање :
Гаранција за парите назад. Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме испратете ги врати во рок од 7 дена во оригинално пакување и состојба,
и ќе добие целосна наплата помалку превозот. Ве молиме да не се вратат на производи без наша дозвола.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас преку Alibaba Trademanager или нашата компанија
Веб Страна : Пекинг Getty Лабораториско Стакло Co.

Подробности

Класификация:
Колба
търговска марка:
HEQI GlASS
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт