.

.

DHL Безплатна доставка led Мебели Осветление акумулаторна светодиодна лампа RGB с дистанционно управление IP68 водоустойчив плувен басейн светлини

DHL Безплатна доставка led Мебели Осветление акумулаторна светодиодна лампа RGB с дистанционно управление IP68 водоустойчив плувен басейн светлини

Оценки на купувача:

BGN 58.00 -9 %
BGN 63.68
Брой продукти
В магазина


2017 Ново Ново Ново!!! Квалитетот се спореди со друг добавувач : 1) Led диоди : наше 48 RGBW led диоди, друг добавувач 6 или 16 led диоди 2) Батерија : наше 4500m Ah, друг добавувач 1600m Ah 3) Wireless, Батерија, Водоотпорен, RGB 16 бои, далечински управувач. Ако ви се допаѓа под маса осветлување, ве молиме изберете го најдоброто!!!
Објект :
VC-NL120
Големина на :
Dia120mm
Led s :
Вкупно 48 led s
Моќност :
5.8 W
Боја :
16 бои промена
Батеријата :
4500m Ah литиум батерија
Адаптер :
100-240v,50/60 Hz
Сет Вклучуваат :
Светилка, адаптер, далечински управувач
24 RGB+24 Бели LED диоди, Вкупно : 48 компјутери LED диоди, Супер Светло! Нов Дизајн, Со Кука, и DC дупка.
Нов Дизајн, Со 48 компјутери LED диоди ( Светилка во Внатрешноста на Електронски Одбор)
Remotre Контрола
За Полнење ( со водоотпорен DC дупка на дното)
Пакување Детали
Адаптери За Различни Земја
Се користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел
1) 100% водоотпорни, УВ-доказ за коцка, топка, маса, стол, итн.
2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.
3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.
4) Бесплатно 6 часа, работната 8-12 часа.
5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн за да изберете.
Повеќе Под Маса Led Светло Од Vcan
За Превозот
1. Превозот цена на веб страната е само за референца.
2. Имаме превозот за : Fed Ex / DHL / EMS / ТНТ / ПРОЗОРЦИ и др
3. Превозот време, Вообичаено 7 дена се прима.
4. Добредојдовте да контактирате со нас за испорака детали.
Vcan Фабрика
CE, ROHS Сертификати
Информации За Контакт
LED Мебел Осветлување Батеријата Полнење Led Сијалица RGB Далечински Управувач IP68 Водоотпорен Базен Светла

Подробности

Тип Елемент:
Подводни Светлини
Източник На Захранване:
DC
документ:
UL,CE,GS,ССА,RoHS,EMC,CCC
Приложение:
плувен басейн
Номер На Модела:
VC-NL120
Ниво На Защита:
IP68
търговска марка:
Vken Lait
Използването на:
Празник
Гаранция:
1 година
Източник На Светлина:
Led лампи
Характеристики:
Акумулаторна батерия
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Напрежение:
110-240V
Базов Тип:
B15
Име:
led осветление за мебели
Цвят:
RGBW 16 цвята
Водоустойчив:
IP65 до 68
Акумулаторна батерия:
ДА
Светодиоди:
48rgbw светодиоди
дистанционно управление:
IR дистанционно управление
Батерия:
Литиева батерия 4500 mah
Комплектът Включва:
лампа, адаптор, дистанционно управление

Те също купуват с този продукт