.

.

Модерни Кратко Настолни Лампи Спалня В Близост До Креативни Декорация На Модата Настолна Лампа Nordic Mediterranean Настолни Лампи Голям Размер

Модерни Кратко Настолни Лампи Спалня В Близост До Креативни Декорация На Модата Настолна Лампа Nordic Mediterranean Настолни Лампи Голям Размер

Оценки на купувача:

BGN 108.80
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на нашата продавница
Секој клиент, ќе добиете мистериозен подарок! КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС СЕГА!
За Нас : Ние, главно, се обезбеди видови на светлина тела како што се pendant светла, тавански светилки, ѕидни светилки, табела светилки, огледало светилки и LED светла. Но, можеби некои производи што не е на веб страната во моментот. Ако не го најдете она што ви треба во нашата продавница, ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници, имам доверба дека ќе бидете задоволни од нашата услуга и производ.
1. Висок квалитет, ниска цена и најдобри услуги.
2. Разумни, конкурентна цена од фабриката, целата продажна цена.
3. Колку повеќе наредбата, пониска цена ќе може да се добие.
4. Директно од фабрика и 100% слики се реални мерки.
Поврзани производи за вашиот референца :
Биро Светилка/ Табела Светилка
Димензија : 40*20cm
Напон : 110-240 V
Светилки База : E27 ( Сијалица Не Се Вклучени)
Почитувани Купувачот, за оваа табела светилка, постојат 2 големини и 2 бои за вашиот избор, ова е голема големина. За мали димензии, ве молиме кликнете тука :
Превозот : Fedex , DHL, UPS-от,FEDEX,epacket,EMS
1. Стоките ќе бидат испорачани само по приемот на вашата исплата
2. Ние нудиме на превозот на стока со Кина Пост Воздухот,Хонгконг Пост Воздухот,TNT,DHL,EMS,UPS-от и Fedex.
3. Ако вашата цел е одеднаш недостапен, ние ќе контакт со вас во рок од 24 часа, ве молиме контактирајте со нас однапред ако сакате да ја други превозот начини.
4. Следење на број ќе биде следење по испорачување .
5. Купувачите ќе биде одговорен за данок или должност обвинет од страна на својата земја.
6. EMS 6-12 дена пристигна;
7. UPS-от, DHL, TNT 3-8days пристигна;
8. Кина Пост Воздух Mail, Хонгконг Пост Воздух Мај ,25-30 дена пристигна, некогаш е потребно повеќе време, Претпазливо избор!
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Подробности

Цвят На Абажура:
Бял, Златен
Тип Елемент:
Настолни Лампи
Тип На Сянка:
Плат
Посоката На Сянката:
Up
Материал На Корпуса:
Желязо
Източник На Светлина:
Led лампи
Мощност:
0-5W
Дали диммируемым:
No
Стил:
Модерен
Базов Тип:
E27
Напрежение:
110V,220V
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Източник На Захранване:
AC
Тип На Ключа:
Бутон

Те също купуват с този продукт