.

.

Преносим мини COB led фенерче ключодържател удобен светлина карабина къмпинг открит Факел

Преносим мини COB led фенерче ключодържател удобен светлина карабина къмпинг открит Факел

Оценки на купувача:

BGN 5.00 -37 %
BGN 7.98
Брой продукти
В магазина


Преносни Мини КОЧАН LED Светло Keychain Корисна Светлина Светилка Carabiner Логорување на Отворено Факелот
Карактеристики :
Оваа Светлина е совршен "што треба" светлина. Keychain светлина, чанта светлина, ранец светлина, книга светлина..можностите се бескрајни.
Иновативни КОЧАН Технологија Обезбедува Светла и Моќни Осветлување
3 модели светлина : Висок/Низок/Flash,ги Задоволат вашите различни осветлување потреби.
Погодно ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ копче за контрола
Вградената батерија, USB полнењето,лесен за употреба.
Лесно Ракување и Корисна со опашката јаже
Симпатична & Џеб Големина Светлина за сите во семејството
Производ параметри :
Боја : Црна,Црвена,Портокалова
Сијалицата : 0.5 W КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ
материјал : ABS
Моќност : Вграден-во батеријата
Големина на : 7.3*2.6*1.8 cm
Тежина : 20g
Пакет Се Вклучени :
1 * Светилка

Подробности

Тип Елемент:
Фенери
Материал На Корпуса:
КОРЕМНА ПРЕСА
зарядно устройство:
Акумулаторна батерия
Фокусно Разстояние:
Нерегламентираното
Цвят:
Черен, Оранжево, Червено
Режим На Превключване:
Висок/нисък
търговска марка:
линкакс
Увеличи:
No
документ:
CCC,CE
Мощност:
0.5W
Функция:
Удароустойчив
Разстояние Осветление:
50-100 м
Просвет:
450
Водоустойчив:
No
Тип Фенерче:
Къмпинг, Риболов, Лов, Туризъм, Аварийна Ситуация
Източник На Светлина:
Led лампи
Тип На Батерията:
USB зареждане
Силна Страна На Регулатори:
Един файл
Номер На Модела:
usb фенерче
Тип На Батерията:
Вградена батерия
Модел led топки:
КОБ

Те също купуват с този продукт