.

.

SKYWOLFEYE E502 мини преносим Q5 led фенерче мащабируем водоустойчив с 3 режима на 800LM джобен led фенерче лампа проблясък на светлина за външно осветление

SKYWOLFEYE E502 мини преносим Q5 led фенерче мащабируем водоустойчив с 3 режима на 800LM джобен led фенерче лампа проблясък на светлина за външно осветление

Оценки на купувача:

BGN 6.00 -24 %
BGN 7.94
Брой продукти
В магазина


SKYWOLFEYE E502 800 LM П5 LED Светло 3 Начини Флеш Водоотпорен Факел Светилка Zoomable
Главни Карактеристики :
- Не-термички зрачење, безбеден и стабилен, сигурен.
- Анти-рефлективен алуминиум легура слој го прави трајни производи за долгорочна употреба.
Опремен со променлива фокус и водоотпорни перформанси.
- Совршено погодна за домаќинство, активности на отворено, планинарење, ноќен риболов, кампување.
Answer : ___________________________ Note : Не се Вклучуваат на Батеријата, батерија е неповолно за испорака!
Спецификации : Карактеристики :
- Не-термички зрачење, безбеден и стабилен, сигурен.
- Анти-рефлективен алуминиум легура слој го прави трајни производи за долгорочна употреба.
Опремен со променлива фокус и водоотпорни перформанси.
- Совршено погодна за домаќинство, активности на отворено, планинарење, ноќен риболов, кампување. Бренд : Скај Волкот Око LED Type : П5 светла Боја : Бела Обвивка во Боја : Црна Материјал : Алуминиум Легура Лумен : 800 Lumens Работно Време : 3 часа Напојување : 1 х АА Батерија/1 x 14500 Батерија (Не Вклучувајќи) Режим : Висок / низок / Флеш животниот век : 100000 Часа Switch Локација : Tial Рака/Клипот : Рака Вклучени Zoomable : Да Апликација : Отворено, Кујна, трпезарија, Кревет Соба, Foyer, Студија, Бања и така натаму. Производ Големина : 88 x 24 x 20mm, должината може да се прилагоди за да 95mm Пакет Тежина : 46 G / 1.62 Унци Пакет Димензии (L*W*H) : 90*25*25 ММ / 3.54*0.98*0.98 Инчи EPC_LEF_70 Z Пакет Вклучува :
1 x Небото Волкот Око Светло Факелот(Не вклучувајќи ја и Батеријата)
Ние И Ветуваме На :
1. Сите производи се brand new од hi-tech фабрика директно. па ние може да ги продаваат на големо цена.
2. Пред да се испраќаат надвор на производи, ние ќе го пробате и да направите двоен се провери, така што може да се обезбеди квалитетот на производот.
3. Сите производи се гарантира со 1 година гаранција која за поправка, враќање или замена. Ако имате било какви користење на проблем или незадоволителна со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се консултира со проблеми со искреност.

Подробности

Тип Елемент:
Фенери
Номер На Модела:
Е502
Тип На Батерията:
14500, АА
зарядно устройство:
неподходящ
Режим На Превключване:
Висок/нисък
Силна Страна На Регулатори:
2-4 файл
Материал На Корпуса:
Алуминий
Функция:
Удароустойчив
Тип Фенерче:
домакинство, активен отдих на открито, туризъм, нощен риболов, къмпинг
Просвет:
800
Източник На Светлина:
Led лампи
Фокусно Разстояние:
регулируема
търговска марка:
скайволфейе
Цвят:
Черен
Водоустойчив:
ДА
Увеличи:
ДА
Модел led топки:
Q5
Гаранция:
1 година
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)

Те също купуват с този продукт