.

.

501B led green light Tactical Flashlight Hunting Rifle Факел Shotgun lighting Shot Gun Mount+Tactical mount+Remote switch

501B led green light Tactical Flashlight Hunting Rifle Факел Shotgun lighting Shot Gun Mount+Tactical mount+Remote switch

Оценки на купувача:

BGN 22.00 -4 %
BGN 23.01
Брой продукти
В магазина


совети : ние ќе ја испрати на подобрување на префрлат во иднина (ажурирана верзија далечински притисок подлога switch)
Спецификации
Светло :
Бренд : ALONEFIRE
Производ модел : TK501 Bs
LED : зелена led
Батерија : 1x18650 батерија (не вклучувајќи ја и батеријата)
Вклучете 1 : Крајот капак за да се отвори / затвори (модел : 1model)
Вклучете 2 : далечински притисок подлога се префрлите
Димензии : 133.5x25x30(mm)
Светлото Тежина : Appro 100g
Пакување тежина : Appro 190g
Планината Материјал : Алуминиум
За 25 mm, фенерче и ласерски поглед цевна инсталација потребни
Светлото Планината исто така, може да биде инсталиран во стандардна Weaver железнички
Целосно прилагодливи ореви и завртки вклучени
За светло и ласерски поглед пушка инсталирате комплетни решенија
Shock Absorption способност
Прстенот со дијаметар : 25 мм
Железничката тип : 20mm/21mm стандард железнички Weaver
Експрес транспорт инструкции и Повратни информации :
(1)ве Молиме прочитајте ја нашата објект спецификации над внимателно и потврди дека е она што ви треба.
(2) зборувате со нас на линија или оставете порака овде на сите прашања на нашиот објект, превозот термин и цената.
(3) Ако некои дополнителни барања на нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од нас.
Некои известувања за превозот :
(1) HK Пост mail времето за испорака е околу 15-22 дена (некои треба околу 30 дена), ве молиме љубезно биде малку трпеливи додека чекате за на вашиот парцели.
(2)исто така, се размислува и за други Express (UPS-от, DHL, Fed Ex, ТНТ или ЕМС) 2 до 8 дена доставени.
(3)ве Молиме контактирајте со нас одеднаш ако има било какви aberrant e-mail пораки.
(4) ве Молиме испратете ни ги вашите предлози како што знаете нешто подобро од нас. Ние ќе го цениме вашите добри идеи.
(5) Ако понудата нашите HK Пост бесплатен превозот предмети, ние САМО превоз преку HK ПОСТ. Ние ќе се изврши нашите обврски, исто како што сте се договориле.
(6) Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
(7)Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас, но не било неразумно ве молиме барања.

Подробности

Цвета На Купето:
Черен
Тип Елемент:
Фенери
Тип На Батерията:
Литиево-Йонна
Увеличи:
No
Мощност:
5
документ:
CE, FCC, RoHS ce, CCC
зарядно устройство:
неподходящ
Функция:
Удароустойчив
Материал На Корпуса:
Алуминий
Режим На Превключване:
Увеличете Изображението
Просвет:
Друго
Тип Фенерче:
тактически фенер
търговска марка:
Alonefire
Източник На Светлина:
Led лампи
Разстояние Осветление:
100-200 м
Фокусно Разстояние:
Нерегламентираното
Цвят:
Черен
Водоустойчив:
ДА
Силна Страна На Регулатори:
Един файл
Номер На Модела:
501B
Модел led топки:
зелена светлина

Те също купуват с този продукт