.

.

Безплатна доставка (50 бр./лот) търговия на Едро с 0.36 inch 1 цифра 7 семисегментный червена светлина LED цифров дигитален дисплей, общ катод

Безплатна доставка (50 бр./лот) търговия на Едро с 0.36 inch 1 цифра 7 семисегментный червена светлина LED цифров дигитален дисплей, общ катод

Оценки на купувача:

BGN 24.00
Брой продукти
В магазина


Делови БР. : 0.36" 1 Цифра од Седум Сегмент LED Дисплеј
Количина : 50pcs
Електроника Опис :
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас . купи повеќе делови. се користи "Додади во кошничка" Плаќање : 1.Ние го прифатат плаќање дека може да ги прифати, и Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . 2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат,и сме го добиле во рок од 24 часа 3.Плаќањето мора да се примени во рок од 10 работни дена од денот на аукција затворање на Превозот : 1. Ние брод на светот,по цел имаат песна со број 2.Основно конкурентна предност : Asia/Sonth Америка/Источна Европа/Среден Исток/Африка/Западна Европа,и така натаму 3.Пред купување,ве молиме бидете сигурни дека вашата и alibaba адреса е точна.Или не,ве молам, точно пред исплата. 4.Ако стоки помалку од 1,5 Кг,ние брод од страна на Кина Пост Воздух Пошта или по HK Пост Воздух Пошта 5.Брод на светот во рок од 1-3 дена по плаќање завршен примени,пристигне во повеќето дестинации Сите нарачки ќе се испраќаат преку Меѓународната Воздухопловната услуга освен ако не е посебно договорено од страна на продавачот. Важно должности : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност треба да проверите со вашиот царинската испостава за да дознаете што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша парцела Повратни информации : Ако имате некој проблем со боја, големина, квалитет или друг проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации штом ни овозможи да ја напуштат повратни информации.

Подробности

Тип Елемент:
Led модули
Номер На Модела:
3161AS
документ:
CE, CCC, RoHS
Характеристики:
Червен
Напрежение:
1.8V
Друго:
общ катод

Те също купуват с този продукт