.

.

Гореща разпродажба!Безплатна доставка цветни 6 м 20 светодиоди 220 v / 110 led ред светлина фея коледни светлини за партията празнична украса лампи

Гореща разпродажба!Безплатна доставка цветни 6 м 20 светодиоди 220 v / 110 led ред светлина фея коледни светлини за партията празнична украса лампи

Оценки на купувача:

BGN 15.00 -22 %
BGN 19.20
Брой продукти
В магазина


LED Простор : 10cm
Жица : ПВЦ кабел на замрзнување ладна жица материјали
Жица Боја : Црна
LED Боја : цветен
Живот : 50000-100000 часа
Answer : ___________________________ Note : Не-водоотпорен
Функција :
1.Ниска потрошувачка на енергија, малку топлина на косата и лесен за инсталација
2.Долг живот користење на повеќе од 60 K часа
3.Чиста светлина, доволно светли
4.Обновливи
5.Кул светлина која не е лесно да се стане топло.
6.Водоотпорен, Анти-Оксидација, Може да се користи на висока температура, ниска температура и замрзнување на животната средина
7.Производот изгледаат убави, меки и светли бои. Еден нов вид на внатрешна и надворешна декоративни производи.
8.Овој производ може да се прилагоди (зголемување или намалување на должината и светилки,како и други бои. Ако треба да се прилагодите ќе производи, ве молиме падна слободно да контакт.
Со Користење На Опсег :
Свадба, Хотел, Деловна Зграда, Дома Декорација, Shopwindow, Клуб, Концерт, Пеење Сала, Модна ревија, Танцување Сала, Сцената и така натаму
Забелешка :
Обично ќе брод наредби како стандардни бои и пакет.
Ако цел повторно, Ние би сакале да ви даде најдобри попуст.
Ако сте задоволни со стоката, ве Молиме да даде postive.
Пакетот вклучува :
1pc 6m 20 led светло.
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
Гаранција :
1. 1years Производителот за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
2. ние ќе ви помогнеме да го поправам ако добива мали проблеми, ние ќе ви испратиме нови точки ако производите се целосно скршен од технички прашања
Превозот :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Подробности

Отделят Цвят:
Непостоянни, Бял, Топъл Бял
Използването на:
Празник
търговска марка:
Цзявэнь
Дължина:
600cm
Източник На Светлина:
Led лампи
Гаранция:
1
Номер На Главата:
20-50 голове
документ:
CCC, CE,FCC
Дали диммируемым:
No
Напрежение:
220V
Името На Празника:
Коледа
Случай:
Градина
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Източник На Захранване:
AC
Номер На Модела:
deepRGB

Те също купуват с този продукт