.

.

10 мл/10cc Luer Lock дозиращи спринцовки с 18 г тъп връх заполняющие игла 1.5, на 10 комплекта опаковъчен лепило дозиращият спринцовка

10 мл/10cc Luer Lock дозиращи спринцовки с 18 г тъп връх заполняющие игла 1.5, на 10 комплекта опаковъчен лепило дозиращият спринцовка

Оценки на купувача:

BGN 14.00 -3 %
BGN 14.38
Брой продукти
В магазина


10ml/10cc Луер Заклучи Шприцеви со 18 G Искрен Совет се Пополни Игли 1.5", 10 парчиња
Овие шприцеви не за инјектирање. На тапи совети не дозволите за пирсинг на кожата и големина на игла е премногу дебела за да навлезат кожата. Употреба само како мерен уред. не-стерилни шприцеви никогаш не се за медицинска употреба. Секој е индивидуално запечатени. 10 ml шприцеви се добри за издавање на lye решение во titration процес. Овој производ е направен во Кина.
Шприц :
10ml
Луер Заклучување на монтирање
Игли :
Луер-заклучување Центар
18 Gauge
Тапа
Лумен : 0.84 мм;
Надвор кол : 1.26 mm
Цевки должина : 1.5"
Пакување & Испорака ПАКУВАЊЕ :
Стандардна извоз тетрапак пакување. ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА :
3-8 дена по потврдувањето цел,детали за испорака датум треба да се реши според
производство сезона и цел количество. Компанијата Информации
Ningbo VMATIC Течни Контрола Индустрија Co., Ltd е специјализирана производител и извозник на издавање системи и опрема за сите индустрии. Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила. Ние сме посветени да издавање дизајн, развој, производство и продажба. Имаме 10 големи серија за нашите производи, соодветната класификација според квалитетот и функција, итн. Секој од нашите предмети е abided со обезбедување на сите индустрии ефективни решение за потребите да се издаваат течности и ставете во еден контролиран начин.
Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила. Ние снабдување со едноставна рака или клупата точење за еден дел материјали преку автоматско роботски издавање системи со визија признавање и метар-микс опрема за две-дел материјали, како што се epoxies. Комплетна линија на заменливи шприцеви, буриња, игли и совети се исто така достапни.
Нашите производи се погодни за многу апликации, вклучително и за Медицинската, Електронски, Накит, Автомобилската и општи индустриски ОЕМ собранието операции.
Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со висок квалитет предмети и добра вредност за парите, со која ќе се обезбеди задоволство со високо ниво на посветеност.

Подробности

Тип:
Епоксидна смола
Номер На Модела:
VC-A9349
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт