.

.

оригинален гаранция безплатна доставка 3 м акрилна пяна лента за аксесоари 25 mm x 50 mm / бр,10 бр/опаковане.

оригинален гаранция безплатна доставка 3 м акрилна пяна лента за аксесоари 25 mm x 50 mm / бр,10 бр/опаковане.

Оценки на купувача:

BGN 182.40
Брой продукти
В магазина


Има супер лепливоста peroformance и висока флексибилност Наменета за надворешни и внатрешни делови прилози на автомобили. Hi-капи акрилик пена лента наменета за подобрување на ниска температура обработливост. Се карактеризира со висока јп
25mm X50mm/pc 30pcs/ пакет
Телото страна на калапи, временската лента, Браник калапи, Покривот на калапи, Прозорец калапи, Амблем, Вратата на работ на калапи, на Крајот Гума, Рампа заштитник, Кал стража, Понудата страна заштитник, од Страна на стакло, итн.
Одлична лепило ефикасност при ниски температури Добар стрес релаксација својства Висока финалето адхезија и кора сила Супериорна во различни временски услови,растворувач и висока температура отпор.
Ние прифаќаме Зачувам и T/T, и други методи, pls контактирајте со нас. Увозни давачки, Даноци трошоци не се вклучени во itemi цена или на превозот обвиненија, тие се купувачот responsibity. Ние ќе испрати пакет со ниска вредност, и го направи она што можеме да направиме за да им помогне на преку сопствени грешки
Вашата цел ќе биде предаден од Кина, воздухот пост, зема нормално 20-35 дена. На Русија и Бразил може да 45-65 дена. Ние исто така, обезбеди express(ПРОЗОРЦИ, Fed Ex и DHL), Ќе мора да плати за тоа, која е базирана на тежина. За некои објективни причини, доставувањето може да се одложи, тогаш pls контактирајте со нас да се провери, ние и ветуваме да се вратат ако не го совладал успешно доставени
Квалитет-promple, пратете ни слики, ние ќе рефундирање на целосно или делумно, или да го испрати повторно. Без квалитет проблем, вие исто така може да испрати назад или да се направи замена, но ќе треба да ги плати сите такси превозот, и мора да се задржи оригиналната амбалажа и етикети, објектот не треба да се оштетени или се користат во
Вашата позитивни повратни информации се многу драгоцени за нас, ако сте задоволни со трансакцијата, гласачко место ни даде 4/5 ѕвезди,ви благодариме. Било какви проблеми може да се решат, наместо да оставите негативна или неутрална реакција, pls само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви понуди задоволни решение.

Подробности

Тип:
Лента
is_customized:
Yes
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Номер На Модела:
3M GT7116

Те също купуват с този продукт