.

.

10 бр. сенник за обектив обектива на камерата 67 мм резбово закрепване за Canon, Nikon, Sony Sigma и Tamron Carl Zeiss, Fujifilm и Panasonic, Pentax обектив

10 бр. сенник за обектив обектива на камерата 67 мм резбово закрепване за Canon, Nikon, Sony Sigma и Tamron Carl Zeiss, Fujifilm и Panasonic, Pentax обектив

Оценки на купувача:

BGN 27.20
Брой продукти
В магазина

ТОП / ИЗВЕСТУВАЊЕ Топло прашува Почитувани купувачи, ве молиме прочитајте производи опис, што е многу важно за вашето купување !!! Различни земји и различни превозот се различни, време на испорака, се Проценува Време на Испорака : 15-60 дена Продавачот Гарантира : за време На Испорака од 60 дена (Бразил 90 дена) !!! ПРОДАВАЧОТ ПРЕПОРАЧУВА
ОПИС / СЛИКИ Карактеристики : Подобрување на флексибилност на вашите леќи на камерата со овој Објектив Худ Круна во облик на леќа худ им овозможува на пошироката снимање агол од круг худ Држи сонцето надвор објективот додека снимањето,а со тоа намалување на отсјај, и за подобрување на квалитет на фотографија Запира светлина од кои доаѓаат во објективот на екстремни агли и се рефлектира во внатрешноста на леќи за Ефективно ја елиминира несакани одблесокот Боја : Црна Материјал : Пластични Одговара на сите леќа и филтри на 67mm, Производи Вклучуваат : 67mm Леќа Hoood x 10 КОМПЈУТЕРИ ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. ПЛАЌАЊЕ Постојат многу методи за плаќање на располагање, како што се Кредитни картички, Дебитни картички, Moneybookers, Paypal, Visa, Master Card, навремени банкарски трансфери, (EINGCA) Офлајн плаќање (Банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се одржи од страна на платформа, и не ќе биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Купувачи место цел, мора да плаќање во рок од 20 дена, во Спротивно, цел ќе самостојно затворени, Ако имате било какви проблеми за плаќање, ве молиме контактирајте со нас или за помош. ПРЕВОЗОТ Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка, Australasia, и други далечни земји. Кога ќе го поставите цел, ве молиме прочитајте производи опис внимателно, и бидете сигурни дека вашата адреса imformation се точни, ние ќе го организира брод надвор што е можно поскоро.

Подробности

Съвместим Марка:
КАНОН
търговска марка:
EINGCA
Пакет:
No
Номер На Модела:
67мм

Те също купуват с този продукт