.

.

Безплатна доставка капак на обектива на камерата пазител 43 мм 52 мм на 55 мм универсален анти-загуба на ключалката държач на Предпазителя

Безплатна доставка капак на обектива на камерата пазител 43 мм 52 мм на 55 мм универсален анти-загуба на ключалката държач на Предпазителя

Оценки на купувача:

BGN 2.00 -21 %
BGN 2.54
Брой продукти
В магазина


БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ на камерата Леќи на Камерата Капа чувар
43 mm 52mm 55мм Универзална Анти-губење Тока Носителот Чувар
Answer : ___________________________ NOTE : анти-изгубени прилепува, не содржи слика од камерата на рака и леќите капа!
Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет. Капа тока на камерата леќи на камерата капа носителот безбедно придава вашата камера"s леќа капа на вашиот врат за на рака или камера торба. Нема промена на вашата камера или леќа капа е потребно. Објектот може да се Заштити вашиот објектив капа за да се Спречи вашиот објектив капа изгубени Кога ќе се земе слики Или фотографија. Оваа iten може да се компатибилни со 52mm 58mm 67mm леќа капа. Ве молиме бидете сигурни дека тоа е вистинскиот објект што сакате. Лесно придава на вашата камера рака. Објективот капа е цврсто во Ззп Тока На вознемирувачки dangle од капа е исчезна Направени од силна ABS материјали. Боја : Црна Материјал : пластични Применливи калибар :
43 mm 52mm 55мм
Големина : 9.8 cm x 7cm x 1cm - 3.86 инчен x 2.76 инчен x 0.39 инчен
Пакет се Вклучени : леќи на Камерата Капа носителот
43 mm 52mm 55мм
x 1pcs имаме и други димензии во нашата продавница, ако е потребно, pls го најдете во нашата продавница, благодарение ние нудиме на големо цена, ако ви треба повеќе, pls контакт со мене, можеме да ви понудиме најдобра цена.
Комбинација 1,43 mm 52mm 55мм
Комбинација 2 : 72 mm 77mm 82mm
Комбинација 3 : 52 мм 58mm 67mm
Комбинација 4 : 40.5 mm 49mm 62mm
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Подробности

търговска марка:
Foleto
Съвместим Марка:
CANON, Casio, Fuji, NIKON, Pentax, Samsung, Sigma, Sony, Minolta
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
предпазител на капака на обектива
Цвят:
Черен
Диаметър на:
43 мм 52 мм на 55 мм
Обувки за обслужващия персонал:
добре
Доставка:
бърз
Качество:
Висок
is_customized:
Yes
Калибър:
43 мм 52 мм на 55 мм

Те също купуват с този продукт