.

.

Хиалуроновата киселина избелване на кожата Кутин ексфолиращ гел за премахване на мъртва кожа премахване на 500 грама Безплатна доставка

Хиалуроновата киселина избелване на кожата Кутин ексфолиращ гел за премахване на мъртва кожа премахване на 500 грама Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 93.20
Брой продукти
В магазина


Хијалуронска Киселина Белење на Кожата Cutin Exfoliating Гел Мртвите Кожата се Отстрани Отстранување 500g Бесплатен Превозот
1. Нарачки ќе бидат обработени и испратени во рок од 24-48 часа по уплатата е јасно. 2.Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3. Бесплатен Превозот : Сите предмети се со бесплатен превозот ќе бидат испратени од страна на нашите сопствени превозот метод кој се 7-25 работни дена да пристигне зависи од земјата.За Бразил ќе и до 60 дена понекогаш.Ако сте избрале Кина пост или Хонгконг пост или e Packet ,ние ќе ја објавите од страна на нашите сопствени превозот метод, како и течности ,креми се тешко да се пост надвор. 4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо . Ние прифаќаме Зачувам плаќање само, и мора да се примени во рок од 3 дена од датумот на купување. Ве молиме оставете белешка во вашата нарачка при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барања ВАЖНО! ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ЈА! Купувачи се одговорни за увозни давачки, царинските давачки и даноци, доколку ги има. Ве молиме проверете со вашиот countrys ц.и. да се утврди дополнителни трошоци се наметне на објектот пред купување Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
Ние нудиме 14 дена политика на враќање. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена т од денот ќе примите вашата нарачка, ако имате било какви прашања или проблеми со производот и би сакал да се врати. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот ID. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ УПЛАТАТА, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од .

Подробности

Тип Елемент:
Търкане И Полиране
Сообщенное Брой:
6927624441849
Номер На Модела:
Друго
Характеристика:
Премахване На Омертвевшую Кожата
Съставка:
хиалуроновата киселина
НЕТНО ТЕГЛО:
500 г
капацитет козметика:
500 гр / мл
Размер:
Full Size
Вид На Кожата:
Всички Видове Кожа
добър за:
пилинг, избелване

Те също купуват с този продукт