.

.

Тактически ултра тънък KeyMod 7 10 12 15 17 инча свободен гаф Picatinny Rail Handguard Mount fit .223 / 5.56 AR15 M4 M16

Тактически ултра тънък KeyMod 7 10 12 15 17 инча свободен гаф Picatinny Rail Handguard Mount fit .223 / 5.56 AR15 M4 M16

Оценки на купувача:

BGN 72.00
Брой продукти
В магазина


Боја Опција Само за Точка на Екранот Должина (7" / 10" / 12" / 15" / 17") НИТУ една ДРУГА БОЈА ОПЦИЈА ! САМО ЦРНА ! Боја Опција Само за Точка на Екранот Должина (7" / 10" / 12" / 15" / 17") НИТУ една ДРУГА БОЈА ОПЦИЈА ! САМО ЦРНА ! Боја Опција Само за Точка на Екранот Должина (7" / 10" / 12" / 15" / 17") НИТУ една ДРУГА БОЈА ОПЦИЈА ! САМО ЦРНА !
Ултра Тенок, Лесен AR15 М4 223 5.56 Key Mod 7 10 12 15 17 инчен Слободно Плови Handguard Железнички Планината со Челични Буриња Орев Shims Алатка
Слободно Плови Тенок Стил, Сите Key Mod Исечок, Челик Барел Нут
2 Парчиња Монтажни Picatinny Шини, Shims, Едно Парче за Пушка Стил, Мили-spec Црна Мат Финиш
Врвот рамно picatinny шини, другите три страни клучни дупка исечок Внатре Кол 33mm (1.3 инчи) Надвор Кол 38mm (од 1,5 инчи) Пониски железнички стил со CNC постапката Едно парче стил поточно Со челични буриња орев мала тежина во прецизност Лесен и брз инсталација Висок квалитет на алуминиум во трајни мили-spec стил црна мат финиш Шок доказ може да се користи на вистински оган пиштол
SCRAAM-29 7 Инчен Карабин Стил
Тежина (нето) : 175(6.2 унца)
Вкупна Должина : 184mm (7.2 инчи)
Со алатки, shims, 2 парчиња 2" монтажни picatinny шини и подарок кутија

SCRAAM-30 10 Инчен Стил
Тежина (нето) : 222g (7.8 унца)
Вкупна Должина : 265mm (10.4 инчи)
Со алатки, shims, 2 парчиња 2" монтажни picatinny шини и подарок кутија _____________________
SCRAAM-31 12 Инчен Стил
Тежина (нето) : 250g (8.8 унца)
Вкупна Должина : 310mm (12.2 инчи)
Со алатки, shims, 3 еез 5" монтажни picatinny шини и подарок кутија

SCRAAM-32 15 Инчен Стил
Тежина (нето) : 300g (10.5 унца)
Вкупна Должина : 390mm (15.4 инчен) Со алатки, shims, 2 парчиња 5" монтажни picatinny шини и подарок кутија

SCRAAM-41 17 Инчен Стил
Тежина (нето) : 11.7 оз 332g
Вкупна Должина : 17.0 инчен 431mm Со алатки, shims, 2 парчиња 5" монтажни picatinny шини и подарок кутија
Бесплатни S&H Вектор 4.4" Пиштол РАС Слободно Плови Quad Picatinny Железнички Планината Систем со 4x Чувари US$ 46.00 /парче
Бесплатен Превозот Слободно Плови РАС Handguard Карабин Должина Quad Pictinny Железнички Систем Планината Слободни 12x Опфаќа US$ 49.00 /парче
Бесплатен Превозот РАС Слободно Плови Handguard Средината 10" Должина Quad Железнички Планината Систем со Црна Гума Штитници за Вистински & Airsoft US$ 68.

Подробности

Номер На Модела:
СКРААМ-
търговска марка:
VECTOR OPTICS TAC

Те също купуват с този продукт