.

.

IMI тактически кобур molle подсумок отбранителна пистолет с кобур за M92 Еърсофт ht075

IMI тактически кобур molle подсумок отбранителна пистолет с кобур за M92 Еърсофт ht075

Оценки на купувача:

BGN 35.00 -4 %
BGN 36.64
Брой продукти
В магазина

Сосема нов Доаѓа со двете пиштол и двојно списание holster. Удобно contoured одговара Едноставно depress лост и отстранување на огнено оружје. Ротира 360 степени за секоја апликација (мал на грбот, крстот нерешено), се прилагодува со едноставни Филипс главата. Гребло што ќе ви овозможи да носат holster со или без ремен и овозможува лесно поставување на и полетување на holster. Овозможи побрзо се подготви и лесно reholstering. ДЕТАЛИ : Тежина - 280g Тип - Право раце
Плаќање :
-Ние прифаќаме сите плаќања метод шоу на , особено за Зачувам и Кредитна Картичка
Превоз :
-По плаќањето расчисти, објектот ќе биде предаден во рок од 1 работен ден.
-Откако објект се испраќаат, можете да побарате од нас ви нуди следење на број.
-Ние означени пакет како подарок и најниската вредност. Ако било обичај пријави се случи треба да се плати од страна на купувачот, ние не сме одговорни за овие обвиненија.
Политика На Враќање :
-Ако не сте задоволни со производот, ве молиме ни e-mail во рок од 7 дена откако ќе се добие парцела.
-Ние ќе ми биде драго да се разменат или прашањето за враќање на пари за вас (доколку тоа е нашата грешка, благодарам.)

Подробности

търговска марка:
ДЖАК ОТКРИТ БУТИК
Тегло:
280 г
Цена:
евтини

Те също купуват с този продукт