.

.

Тактически аксесоари за оръжия двухточечный прашка 2-точков прашка за поглед за лов за стрелба с gs13-0005

Тактически аксесоари за оръжия двухточечный прашка 2-точков прашка за поглед за лов за стрелба с gs13-0005

Оценки на купувача:

BGN 5.00 -11 %
BGN 5.63
Брой продукти
В магазина


Купувачот Информации :
Ако сакате голема количина на овие објекти pls контактирајте со нас за трговија на големо цена,ние може да ви даде подобра цена за Диск ount.
Ние не може да се испрати ја батеријата во пакет, бидејќи пост ново правило не дозволува брод со батерија,y нашата соработка ќе бидат високо ценети.
Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни оставите порака, ние постојано ќе се провери тоа и одговорите што побрзо.Ви благодарам многу и среќен ден!

Тактички Пиштол алатки Двојно Точка Прашка 2 Точка Прашка за Пушка Опсег за Лов за Снимање gs13-0005
Боја : Црна Материјали : Најлон webbing, висока stength метал тока Должина : 74cm Ширина : 3.8 cm Карактеристика : Двоен виси точка појасот * Издржливи и разноврсна тактички универзална прашка . * Целосно прилагодливи за должина, Една големина одговара на сите. * Одлично за ракување долго рамка пушка! * Овозможува лесно движење БРЗА ТРАНЗИЦИЈА И ОДВОЈТЕ) додека работи во тесна четвртини. * Овозможува разни начини да го носат пушки Производ ткаење делови земе рачно изработени, изработка е многу добар. Главните делови се земе висок квалитет на јаглероден челик направени, Под услов на нормална температура, шок отпор барем може да се постигне 700 FPS, шок отпор е силен и издржлив! Челик мрежа дизајн, не само штета отпор, но исто така удобност и beathable. Webbing може да се прилагодува според големината на главата, носат повеќе удобно. Надградба на целосна лице заштита, ефективна маскирна/Немири/Штета отпор, тоа е тактичка игра од суштинско значење опрема.
Ако сакате да се купи повеќе тактички предмети, можете да кликнете на листата подолу :
Превозот се Должи на превозот Прописи : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети Пред Да Брод. Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по добиени проверена плаќање и покажа "Заврши" статус. Ние нормално брод на велика БРИТАНИЈА,САД,Австралија, од страна на epacket услуга.други земји ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail. Epacket услуга(7~15working дена);Кина Пост Воздух Mail(20-40 работни дена) (примање на време може да се разликува поради царинење на времето во различни земји).

Подробности

Номер На Модела:
gs13-0005
търговска марка:
canis latrans
Дължина:
74cm
Ширина:
3.8cm
Характеристика:
Двоен висящ точков предпазен колан
Материал:
Найлонова лента, висока метална тока stength

Те също купуват с този продукт