.

.

ACOG 1x32 Red Green Dot Sight Scope 20mm Rail ловни съоръжения оптичен мерник за 20 мм рельсовой пушка

ACOG 1x32 Red Green Dot Sight Scope 20mm Rail ловни съоръжения оптичен мерник за 20 мм рельсовой пушка

Оценки на купувача:

BGN 48.00 -28 %
BGN 66.98
Брой продукти
В магазина


ACOG 1x32 Црвена Зелена Точка Поглед на Опфатот 20mm Железнички Ловечка Опрема
Оптика Опсегот За 20mm Железнички Пушка
Спецификации
1. Црвена/Зелена осветлена со 5 ниво контрола
2.Прилагодливи windage и височина
3.Ниска Фабрика цена
Параметри
-Леќа Дијаметар : 35mm
-Должина на : 150mm
-Објектот Тежина : 581g
-Зголемување : 1x
- Dot боја : црвено & зелена
- Боја на светлината поставување на : пет во секоја боја
- Излез ученик : 30мм
- Цевка Кол. : 44mm
- Поле на гледање(100yds) : 60
- Железнички големина : 20mm
-Вграден Материјал : Алуминиум
-Батерија : 3 x AG9 батерија(Не се вклучени)
Карактеристики
- ACOG стил 1x35 опсегот
- Црвена/Зелена осветлена со 5 ниво контрола
- Прилагодлив windage и височина
Вграден-во QD Планината База за 20mm Железнички
- Трајни сите метални домување со двоен слој обложени леќи
Пакетот вклучува :
-1x ACOG Тип 1x35 Црвена/Зелена Точка Пушка Поглед на Опфатот Со 20mm Планината Airsoft
-1x Cleaning Платно
-1x Ален Клуч (Стоки не содржи батерии поради воздухопловна безбедност ограничувања)

Подробности

Номер На Модела:
червена зелена точка
Функция:
Червена Точка
Тип:
Пушка
търговска марка:
FS
Име:
FS
Модел:
Лов ACOG тип 1x32 червен и зелен точков мерник на очите страйкбол
Батерия:
3 x AG9 батерия(не е включена в комплекта)
Диаметър На Обектива:
32 мм
Дължина:
150mm
Тегло:
581g
Цвят точка:
Червен И Зелен Цвят
Настройка на яркостта на цветовете на:
по пет за всеки цвят
Почивен Зеницата :
30мм
Диаметър На Тръбата:
44 мм

Те също купуват с този продукт