.

.

Тактически военен бинокъл 8x40 бинокъл телескоп PP3-0063

Тактически военен бинокъл 8x40 бинокъл телескоп PP3-0063

Оценки на купувача:

BGN 32.86
Брой продукти
В магазина


Тактички Воен Бинокуларна 8x40 Двоглед Телескоп PP3-0063
Зголемување : 8 X Цел Леќа Дијаметар : 40mm Излез Олеснување : 5mm Око Олеснување : 12mm Агол на гледање : 8.2° Поле на гледање , реал : 145 M/1000 M Поле на гледање , реал : 435ft/1000yds Призмата стакло meterial : BK7 Димензија(Hx Wx D) : 180x60x145mm Нето тежина : 715g
(Внимание : Сите наши објекти не се обезбеди батерии,тоа е само за референца, ви благодарам!)
Повеќе тактички предмети во
Превозот : се Должи на превозот Прописи : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети во Пред Испораката. Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по добиени проверена плаќање и покажа "Заврши" статус. Ние нормално брод на велика БРИТАНИЈА,САД,Австралија, од страна на E-пакет на услуги. Други земји ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail или Стандард Int'l Превозот(DHL&ЕМС). E-пакет услуги(7~15working дена);Стандардни Int'l Превозот услуга. (7-15 работни дена) (примање на време може да се разликува поради клиентите царинење на времето во различни земји). Ние не сме одговорни за било обичај оданочување, доколку е применливо во некоја земја.(Ние испрати страна на меѓународните парцела, на оданочување ретко се случило во некои земји) Овој испорака аранжманот е со исклучок на нашите Јавни Празник. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Се враќа : Пријави се дозволени, Ако не сте задоволни со купувањето и мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 30 дена од датумот на породување. Со цел да се квалификува за враќање на парите, вашиот врати стока мора да биде во оригинал неотворена нане состојба, како што е предаден, со сите пакување, прирачници и документација непроменети и непроменета. Предмети отстранети од нивните 'блистер-pack" display пакување не се враќа. Купувачот мора да плати за враќање превозот. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте usdirectly на или e-mail за мене : [email protected] com Нашите деловни време : Пон.

Подробности

Номер На Модела:
PP3-0063
търговска марка:
canis latrans
Тип:
Бинокъл

Те също купуват с този продукт