.

.

Открит страйкбол лов тактическа пушка изстрел пистолет чанти патронташ каишка притежателя патрони военен патронташ пистолет аксесоари

Открит страйкбол лов тактическа пушка изстрел пистолет чанти патронташ каишка притежателя патрони военен патронташ пистолет аксесоари

Оценки на купувача:

BGN 12.72
Брой продукти
В магазина


Тактички Кундакот Од Пушка Buttstock Образ Остатокот Пушка Акции Муниција Школка Најлон Списание Molle Торбичка Носителот Тен
Изградени со висок квалитет густина Најлон
Закачите директно на повеќето Пушка & Пушка Акции со прилагодливи Кука&Јамка
Две Кука&Јамка Прилог Муниција Носител, Една во Внатрешноста и на други надвор)
Може да вчитување 12pcs куршуми и дополнителен патент торбичка за повеќе муниција
Напомена : за носител со 5 slots е за пушка школка, носителот со 7 слотови е за пушка куршуми.
Нето Тежина : 130g
Големина : 20cm (должина)*11.5 cm*5cm
Материјал : Висок квалитет густина Најлон
Боја : Црна,Војска Зелена,Тен,ACU,КП Кавер -
Пакетот Вклучува :
1 x Buttstock Торбичка
1. Ние прифаќаме Alipay,Boleto,Webmoney и Сите големи кредитни картички. 2. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена (работни дена, не одмор или викенд) по уплатата се Comfirmed. 2. Ако не примите објект во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори на вас во времето! 3. Ако вашата нарачка ≤$5, Бесплатен превозот на производот не може да се query детални следење на информации (Не грижете се, на производот ќе пристигнат безбедно), ако ви се потребни детални информации, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или друго што треба да плати превозот цена.
Ние се транснационални корпорации, само се стремиме за 5 ѕвезда позитивни повратни информации и ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдобра услуга за нашите купувачот. Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор и ве молиме да ни даде 2 работни дена за решавање на жалбата за вашето задоволство.

Подробности

Номер На Модела:
WJ0468
Материал:
Найлон
търговска марка:
Кинсмират

Те също купуват с този продукт