.

.

JIANWU 1бр / Япония Kuretake дълбоки и плитки двоен цвят водоустойчив акварел дръжка четка маркер дръжка живопис доставка MS-7700

JIANWU 1бр / Япония Kuretake дълбоки и плитки двоен цвят водоустойчив акварел дръжка четка маркер дръжка живопис доставка MS-7700

Оценки на купувача:

BGN 6.00 -32 %
BGN 8.80
Брой продукти
В магазина


Начин На Плаќање 1. Постојат многу методи за плаќање на располагање на како што Alipay, кредитни картички,навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Превозот 1.Кога добивме вашата нарачка информации и плаќање, ние обично од 2 до 5 дена за да се заврши на испорака, ние обезбеди логистика следење на информации. Сепак, поради одредени фактори и регионалните прашања што може да доведе до доцнење на испораката, се надеваме да се биде во можност да се разбере, транзит време е обично 15-40 дена, ве молиме да бидете трпеливи. 2. Ако ви треба побрзо транспорт логистика режим, може да изберете и други начини, ве молиме контактирајте со нас. 3. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 4. Нарачката ќе ви биде испратена на вашата страна превозот компанија во рамките на времето за испорака сајт кои се однесуваат на листата на превозот услуги подолу. Ако не го примите пакетот за време на испорака ,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се справи со тоа и одговара за вас во рок од 24 часа . Политика За Наплата 1. Ние целосно гаранција на нашите објекти. Сите предмети се сосема нови состојба, освен ако не е определено поинаку друго место во описот. 2. Сите се враќа - неисправни или на друг начин - треба да се preauthorized. Ве молиме контактирајте со нас за да се добие одобрение и враќање адреса пред да го испратите објектот назад. 3. Во сите случаи, купувачите плаќаат такси превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код. Контакт 1. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас, ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО 2. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.

Подробности

Тип:
Художествени Маркер
Печат:
No
Брой Цветове:
Единична стая
Опаковка:
Свободен
Брой Опаковки:
Единична стая
Номер На Модела:
5566
Намалява Или Не:
No

Те също купуват с този продукт