.

.

TOUCHNEW 168 цвята художник Двуглавият маркер набор от манга анимация дизайн на Школа по рисуване на скица маркер дръжка художествени аксесоари caneta

TOUCHNEW 168 цвята художник Двуглавият маркер набор от манга анимация дизайн на Школа по рисуване на скица маркер дръжка художествени аксесоари caneta

Оценки на купувача:

BGN 32.00 -39 %
BGN 52.80
Брой продукти
В магазина

НИ 5 / парче НАС 6.9 / торба НАС 7 / торба НИ 2.5 / парче НАС 7 / парче НИ 10 / парче НАС 9.8 / парче НАС 2.7 / парче НАС 9.9 / парче НАС 4.9 / парче
Карактеристики : >> Алкохол-базирани боја на мастило, без мирис, перат.
производ изглед Таму , црна род, бела род Не-токсични, Заштита на Животната средина. Брз Сува, Покривање на моќ е силна. Ова има 10/ 30/40/60/80/168 Бои богати бои Белешки : може да изберете боја за да креирате еден сет,вие само треба нарачката,а потоа го одбележа боја бројот на цел
Тоа ќе биде добро спакувани, па не се грижи за превозот, Ако сте загрижени дека на износот се прикажува е премногу високо, може да не контактирате за да ги прогласи ниска вредност
Линкот за да видите повеќе производи
-60.69 /торба
Опис на производот за Да Сите Купувачи ID : 3846
Начин на плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на како што Alipay, кредитни картички,навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа
Превозот
1.Кога добивме вашата нарачка информации и плаќање, ние обично од 2 до 5 дена за да се заврши на испорака, ние обезбеди логистика следење на информации. Сепак, поради одредени фактори и регионалните прашања што може да доведе до доцнење на испораката, се надеваме да се биде во можност да се разбере, транзит време е обично 15-40 дена, ве молиме да бидете трпеливи.
2. Ако ви треба побрзо транспорт логистика режим, може да изберете и други начини, ве молиме контактирајте со нас.
3. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
4. Нарачката ќе ви биде испратена на вашата страна превозот компанија во рамките на времето за испорака сајт кои се однесуваат на листата на превозот услуги подолу. Ако не го примите пакетот за време на испорака ,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се справи со тоа и да одговори на тебе во 24 часа
Повратни информации, Ние во голема мера го цениме вашата 5-Ѕвезда ПОЗИТИВНИ Повратни информации.

Подробности

Тип:
Художествени Маркер
Печат:
No
Номер На Модела:
30/40/60/80/168 цветове
Опаковка:
Комплект
Намалява Или Не:
No
търговска марка:
TOUCHNEW
Брой Опаковки:
30/40/60/80/168 цветове
Брой Цветове:
168 цвята
арт-маркери алкохол:
Живопис, Рисунка, Скица
художествени маркери:
Цветни Non-toix високо качество
Utiles escolares:
маркер
Применимая Тълпата:
Студенти, художници, дизайнери, любители на изкуството
Материал:
Мастило на алкохолна основа, пластмаса
манга:
Моливи
Офис:
ученически пособия

Те също купуват с този продукт