.

.

S14N-SDUCR07/S14N-SDUCL07, 93 градуса вътрешния струг инструмент фабрика контакти, Dcmt0702 поставете пяната, расточный галя, CNC струг

S14N-SDUCR07/S14N-SDUCL07, 93 градуса вътрешния струг инструмент фабрика контакти, Dcmt0702 поставете пяната, расточный галя, CNC струг

Оценки на купувача:

BGN 11.01
Брой продукти
В магазина

Ве молиме контактирајте ме ќе може да изберат помеѓу 2 вида на R(право) / L(лево) , ако не't контактирајте со нас, ние ќе ја испрати Вистинската алатка носителот
Забелешка : Оваа алатка во процесот на продажба, не вклучувајќи
карбид инсерти,сликата е да се покаже
1. Совршен обработка ефект.
2. Совршена површина.
3. Висока затегнувачка цврстина и анти триење заврши.
4. Спецификација и прецизноста се целосно во согласност со ИСО стандард. 5. се применуваат во Вртење и се Соочува со работа.
6. Повеќе други Струг Алатки се произведуваат во нашата фабрика, како што се Здодевни алатка носителот, Grooving алатка носителот,провира алатка носителот

Подробности

Широчина вмъкване (мм):
S14N-SDUCR07 дясно, S14N-SDUCL07 ляво
Използването на:
вътрешен струг инструмент
търговска марка:
Ойю
Номер На Модела:
S14N-SDUCR07/S14N-SDUCL07
Материал:
ХСС
Покритие:
черно покритие
Твърдост:
45-48
Добави:
не включително
Цвят:
Черен
Ъгъл:
93 градуса

Те също купуват с този продукт