.

.

15 бр. / компл. титуляр на режещ плотер от алуминиева сплав с режещ нож 30/45/60 градуса за винил нож Roland

15 бр. / компл. титуляр на режещ плотер от алуминиева сплав с режещ нож 30/45/60 градуса за винил нож Roland

Оценки на купувача:

BGN 7.00 -47 %
BGN 13.31
Брой продукти
В магазина


BI0002658
Карактеристики :
Примена : идеален за Роланд и повеќето домашни и увезени плотер
Долг животен век
Корозија, висока цврстина.
Ножеви се увезува од не ' рѓосувачки челик, преку мелење полирање обработка, висока прецизност, добра букви квалитет.
Карбид совет, со поголема цврстина (HRA93), поголема цврстина, поголема сила, совет повеќе се поостри, сечење плотер букви побрзо.
Спецификација :
Бренд нови
Изработен од Алуминиумска легура (површината на оксидација), Волфрам челик(нож)
Плотер Носителот Големина : 45*29 *11mm
Машина големина : се Справи со дијаметар : 2mm, вкупна Должина : 22mm,Совет дијаметар : 1.0 mm
3 Агли : 30° (Сина), 45°(Црвена), 60°(Жолт), 5pcs за секој агли
Пакетот вклучува :
5pcs x 30° ножеви
5pcs x 45° ножеви
5pcs x 60° ножеви
1pc x сечење плотер носителот
Answer : ___________________________ Note :
Поради рака мерење, има големина грешка за 1-2cm.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Подробности

търговска марка:
Майитр
Обща Дължина:
22мм
Диаметър на:
Диаметър на дръжката 2мм
Номер На Модела:
Титуляр на режещ плотер
Тип:
Друго
Материал:
Вольфрамовая Стомана
Покритие:
Друго

Те също купуват с този продукт