.

.

embouts routeur дървообработващи инструменти с отворен край, дърворезба Arden Router бита- 1/4*1/4 - 1/4 Shank-Arden A0401014

embouts routeur дървообработващи инструменти с отворен край, дърворезба Arden Router бита- 1/4*1/4 - 1/4 Shank-Arden A0401014

Оценки на купувача:

BGN 22.40
Брой продукти
В магазина


Ново : на Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална амбалажа (каде што пакувањето е применливо). Пакувањето треба да биде иста како што е утврдено во продавница, освен ако објектот е рачно изработени или е спакуван од страна на производителот во не-мало пакување, како што е unprinted кутија или пластична кеса. Види продавачот е оглас за целосна детали.Видете сите состојба дефиниции - се отвора во нов прозорец или јазиче.. Прочитај moreabout состојбата embouts routeur Машини Алатки со Отворен Крај Резба Arden Рутер Малку- 1/4*1/4 - 1/4" месо тело - Arden A0401014
Треба други големина, различни цена? Кликнете
На пример : Ако сакате A0401094 тоа е 15$, 15 - 14=1 треба да се плати 1$ повеќе, ве молиме да се купи 2 предмети од 0,5$,тогаш остави порака" јас треба 0401094 1pcs"
ако треба да плаќаат 10$ повеќе, треба да се купи 20 компјутери од 0,5$
Ви благодариме за вашиот разбере!

Подробности

Диаметър на:
12,7 мм
Тип:
Торцевая Fresa
търговска марка:
ХУАО
Материал:
Карбид
Обща Дължина:
50мм
Номер На Модела:
А0401
степента на:
R0. 1
Покритие:
no

Те също купуват с този продукт