.

.

Инструменти за гравиране на камък A8-8*12mm, 3d / край Филируя малко рутер гранит / битове гравиране Диаманта

Инструменти за гравиране на камък A8-8*12mm, 3d / край Филируя малко рутер гранит / битове гравиране Диаманта

Оценки на купувача:

BGN 52.00
Брой продукти
В магазина


Имаме целосен опсег на мермер/камени алатки модел големина за вашата изборот на, ве молиме слободно контактирајте со нас ако некој од таму се заинтересирани за вас.
Ако имате посебни големина requried ,ве молиме контактирајте со нас .
Исто така, можете да проверите другите модел големина како што е подолу :
| | | | | | |
| | | | | | | | | |
| | |
A8-8*12mm Камен Гравирање Алатки, 3d/Крај Мелничката Гранит Рутер Малку/ дијамант гравирање битови
Големина : 8 MM Рамни права битови,месо тело 8ММ,d 8ММ,Сечење length12 MM
Серија на CNC резба нож : напредни лемење дијамант технологија на производство. Во насока на мермер, песочник, bluestone материјали како што се висока ефикасност, висока прецизност резба камен не, со лесно ракување, деформација итн. Оваа серија на CNC резба нож е букви корисници се широко се фаворизира. Може да се прилагоди според барањата на клиентот.

Подробности

Диаметър на:
8
Тип:
Торцевая Fresa
Материал:
Карбид
Номер На Модела:
DM
търговска марка:
Джифу
Покритие:
Друго
Скорост:
Висок
Качество:
Отлично
Стабилен:
дълго време на употреба
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт