.

.

2 бр. / лот карбид точност без чеп CNC ПХБ гравиране малко плоски инструменти SHK 6 мм x 30 градуса 0,1 мм Безплатна доставка на #SM555 @CF

2 бр. / лот карбид точност без чеп CNC ПХБ гравиране малко плоски инструменти SHK 6 мм x 30 градуса 0,1 мм Безплатна доставка на SM555 @CF

Оценки на купувача:

BGN 27.04
Брой продукти
В магазина


Карбид Прецизност Не Брус CNC PCB Гравирање Битови Рамен Алатки SHK 6 mm x 30 Степен 0.1 mm #SM555
Применливи Материјал :
* Кола
* Метал
* Дрво
* Стаклени влакна
* Јаглерод
Спецификации :
- Прецизност, Не Брус
- Случај и заштитна гумена обвивка вклучени
- Сосема нов
- Обликот : V
- Материјал : карбид
- Месо тело дијаметар (D) : 6mm
- Диплома (2a) : 30
- Сечење на работ дијаметар (d) : 0.1 mm
- Вкупна должина (L) : 40mm
Пакет се вклучени :
2 x Карбид CNC PCB Гравирање Битови Рамен Алатки SHK 6 mm x 30 Степен 0.1 mm
Ние прифаќаме QIWI, Кредитна Картичка,T/T,Western Union,Money Gfram и Чек .Ние ја испорача стоката во рок од 1-5 дена по приемот на плаќање. Нарачки ќе бидат откажани ако плаќањето не се примени во рок од 10 дена од купувањето
Сите предмети се продаваат се сосема нови. Ако примите погрешно или неисправни објектот, ве молиме ни e-mail во рок од 7 дена од денот ќе го добиете производот. Подоцна од 7 дена објектот не може да се прифати за returnning. Ако цел е неисправен,ќе испрати замена на делови за вас по добивањето на доказ на неисправни фотографии на објекти кои сте ги добиле, и без дополнителни трошоци.Превозот и ракувањето не се враќа.Сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба,сите пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми,итн. Купувачот е responsilble за враќање превозот бесплатно
Ве молиме бидете сигурни дека на адресата која ја давате да се поправи.Доколку адресата е погрешна, пратката пропадне за испорака и е испратена назад до продавачот ,купувачот треба да се плати за првиот и за враќање на такси превозот. Ние брод на светот и прогласи пониска вредност за царинска Ставка испратени од Кина Копното користење на воздухопловната од EMS,UPS-от,DHL,e Packet или Хонгконг Пост. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.( Бразил и Русија ќе се 20-60 дена,бидејќи од локалните обичаи. Ако се случи да има какви било давачки, даноци и други надоместоци кои ги наплаќаат од страна на курирска компанија и вашиот односната земја, купувачите се должни да ја плаќаат.

Подробности

търговска марка:
Argedo
Тип:
гравиране бита на печатни платки
Материал:
Карбид

Те също купуват с този продукт