.

.

Високо качество на 2 бр Graphtec CB15 режещи плотери притежателя на острието винил нож притежателя Безплатна доставка

Високо качество на 2 бр Graphtec CB15 режещи плотери притежателя на острието винил нож притежателя Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 40.00 -17 %
BGN 47.98
Брой продукти
В магазина


Сечилото Држачот за Graphtec CB15 Плотер Винил Машина / трговија на Големо Од Фабриката
Опис :
1.Бренд Нови
2.Алуминиум-прецизност вертикална прилагодување
3.Дијаметар(Стега)14mm
4.Дијаметар(Нож) 1.5 mm
5.Должина(Менгеме да надолу) 31.5 mm
6.Двојно лежишта
7.Завртка прилагодување
8.Висок Квалитет, Екстра Долг Живот
Превозот Опис :
1.Испорака : Бесплатна испорака во САД од страна на E-ПАКЕТ. за други земји, можете да изберете во превозот опис.
2.Кога плаќањето е потврдено, превозот ќе се изврши во рок од 1-2 дена. вклучувајќи викенд.
3.Ние ќе ви испратиме следење на број на вашата registrated e-mail адреса по ставката е поставена.Ве молиме ни e-mail, ако вие не го добивате нашиот e-mail по 3 дена од денот на уплатата испратени.
4.Тоа трае околу 7-15 работни дена за САД, можете да го направите следење во USUP веб-сајт. ако на другите земји, ве Молиме проверете ги следните препораки :
Земја
Прибл. Превозот Време
Велика БРИТАНИЈА / Европа
20-30 работни дена
Канада / Шпанија / Франција / Западен Евра
25-40 работни дена
Италија / Германија / Русија / Други
25-45 работни дена
5.АКО ви треба објектот под итно, Можете да контактирате со нас за да се добие превозот котација на EMS, DHL, или ТНТ, Тоа трае околу 3-5 работни дена.
ГАРАНЦИЈА /ВРАЌАЊЕ ПОЛИТИКА Опис :
1.Во случај дека враќањето е барање,Можеме да го прифатиме враќање објект во рок од две недели по купувачот добива тоа.
2.Сите се враќа мора да ги содржи оригиналните ставки неоштетени, во ре-saleable состојба, оригинално пакување.
3.Купувачот е одговорен за трошоците за превозот.
4.Ние обезбедуваме 7x24 часа техничка поддршка по E-mail одговор или Skype онлајн поддршка.
Имајте Пријатен Шопинг!

Подробности

Материал:
Карбид
Номер На Модела:
Graphtec CB15
Диаметър на:
1.5
Обща Дължина:
19
търговска марка:
STCUT
Тип:
нож
Покритие:
Няма

Те също купуват с този продукт