.

.

A15-8*8*12mm гравиране инструменти, каменни инструменти в долбежке, рязане, фрезеровании, 3D релеф, дърворезба

A15-8*8*12mm гравиране инструменти, каменни инструменти в долбежке, рязане, фрезеровании, 3D релеф, дърворезба

Оценки на купувача:

BGN 64.00
Брой продукти
В магазина


Имаме целосен опсег на мермер/камени алатки модел големина за вашата изборот на, ве молиме слободно контактирајте со нас ако некој од таму се заинтересирани за вас.
Ако имате посебни големина requried ,ве молиме контактирајте со нас .
Исто така, можете да проверите другите модел големина како што е подолу :
| | | | |
| | | | |
| | | |
| ) | | | | |
A15-8*8*12mm Гравирање Алатки, Камени Алатки во Slotting, Сечење,Мелничката,3 D Олеснување,Резба
Големина : 8 MM Рамен изрез директно битови,месо тело 8ММ,d 8ММ,Сечење length12 MM
Серија на CNC резба нож : напредни лемење дијамант технологија на производство. Во насока на мермер, песочник, bluestone материјали како што се висока ефикасност, висока прецизност резба камен не, со лесно ракување, деформација итн. Оваа серија на CNC резба нож е букви корисници се широко се фаворизира. Може да се прилагоди според барањата на клиентот.

Подробности

търговска марка:
Джифу
Материал:
Карбид
Тип:
Торцевая Fresa
Номер На Модела:
DM
Диаметър на:
8
Покритие:
Друго
Скорост:
Висок
Качество:
Отлично
Стабилен:
дълго време на употреба
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт