.

.

WTENN2525M16, 60 градуса Extermal струг инструмент фабрика за контакт, за Tnmg1604 поставете пяната, расточный галя, CNC струг

WTENN2525M16, 60 градуса Extermal струг инструмент фабрика за контакт, за Tnmg1604 поставете пяната, расточный галя, CNC струг

Оценки на купувача:

BGN 13.15
Брой продукти
В магазина

Ве молиме контактирајте ме ќе може да изберат помеѓу 2 вида на R(право) / L(лево) , ако не't контактирајте со нас, ние ќе ја испрати Вистинската алатка носителот
Забелешка : Оваа алатка во процесот на продажба, не вклучувајќи
карбид инсерти,сликата е да се покаже
1. Совршен обработка ефект.
2. Совршена површина.
3. Висока затегнувачка цврстина и анти триење заврши.
4. Спецификација и прецизноста се целосно во согласност со ИСО стандард. 5. се применуваат во Вртење и се Соочува со работа.
6. Повеќе други Струг Алатки се произведуваат во нашата фабрика, како што се Здодевни алатка носителот, Grooving алатка носителот,провира алатка носителот

Подробности

Материал:
ХСС
Номер На Модела:
WTENN2525M16
Използването на:
Външен Струг Инструмент
Твърдост:
42-45
Покритие:
черно покритие
търговска марка:
Ойю
Добави:
не включително
Цвят:
Черен

Те също купуват с този продукт