.

.

Безплатна доставка 10 бр x 45 градуса високо качество CB09 Graphtec острието режещи плотери винил нож

Безплатна доставка 10 бр x 45 градуса високо качество CB09 Graphtec острието режещи плотери винил нож

Оценки на купувача:

BGN 29.00 -18 %
BGN 35.18
Брой продукти
В магазина


Бесплатен превозот 10 КОМПЈУТЕРИ 45 Степен Graphtec CB09 Ножот за Сечење Плотер Машина Сечилото
Опис :
1.Бренд Нови
2.Висок Квалитет, Екстра Долг Живот
3. Сечилото големина : 19mm±1 (Должина) x 0.9 милиметри (дијаметар)
Превозот Опис :
1.Испорака : Бесплатна испорака во САД од страна на E-ПАКЕТ. за други курир, од Хонгконг или Сингапур препорачана пошта ,можете да изберете во превозот опис.
2.Кога плаќањето е потврдено, превозот ќе се изврши во рок од 1-2 дена. вклучувајќи викенд.
3.Ние ќе ви испратиме следење на број на вашата registrated e-mail адреса по ставката е поставена.Ве молиме ни e-mail, ако вие не го добивате нашиот e-mail по 3 дена од денот на уплатата испратени.
4.Тоа трае околу 7-15 работни дена за САД, можете да го направите следење во USUP веб-сајт. ако на другите земји, ве Молиме проверете ги следните препораки :
Земја
Прибл. Превозот Време
Велика БРИТАНИЈА / Европа
20-30 работни дена
Канада / Шпанија / Франција / Западен Евра
25-40 работни дена
Италија / Германија / Русија / Други
25-45 работни дена
5.АКО ви треба објектот под итно, Можете да контактирате со нас за да се добие превозот котација на EMS, DHL, или ТНТ, Тоа трае околу 3-5 работни дена.
ГАРАНЦИЈА /ВРАЌАЊЕ ПОЛИТИКА Опис :
1.Во случај дека враќањето е барање,Можеме да го прифатиме враќање објект во рок од две недели по купувачот добива тоа.
2.Сите се враќа мора да ги содржи оригиналните ставки неоштетени, во ре-saleable состојба, оригинално пакување.
3.Купувачот е одговорен за трошоците за превозот.
4.Ние обезбедуваме 7x24 часа техничка поддршка по E-mail одговор или Skype онлајн

Подробности

Материал:
Карбид
Номер На Модела:
graphtec cb09
Диаметър на:
0.9
Обща Дължина:
19
търговска марка:
STCUT
Тип:
нож
Покритие:
Няма

Те също купуват с този продукт