.

.

1 бр Graphtec CB09 режещи плотери алуминиев държач острие + 5 бр 45 deg Graphtec Cameo нож винил на режещия нож

1 бр Graphtec CB09 режещи плотери алуминиев държач острие + 5 бр 45 deg Graphtec Cameo нож винил на режещия нож

Оценки на купувача:

BGN 31.00 -16 %
BGN 36.78
Брой продукти
В магазина


15 компјутери/многу 30/45/60 Степен Mimaki Сечење Плотер Сечилото Mimaki Винил Машина Плотер Сечилото US$ 23.99 /многу
парчиња / многу
3 Еез 30 3 Pcs45 Степен и Висок Квалитет на Ролан Сечење Плотер Сечилото Ролан Винил Машина Плотер Сечилото бесплатен превозот во САД US$ 7.89 /многу
парчиња / многу
10 компјутери 3.175mmx20x0.1mm Карбид PCB Гравирање Битови CNC Рутер Алатка CNC Рутер Битови за Дрво Гравирање Малку CNC Рутер Алатка US$ 14.99 /многу
парчиња / многу
1000mm должина х 8мм ширина на Сечење Плотер сечилото Лента за Ролан Liyu Redsail GCC Mimaki Различни Бренд Винил Машина US$ 10.69 /парче
Бесплатен Превозот ARTCUT Софтвер 2009 Винил Машина Плотер Сечење Плотер Винил Знак Изработка на Дизајн на софтвер US$ 26.99 /парче
5 компјутери Топката Носот Карбид Endmill 2 флејта CNC Рутер Битови 4mm 32-милиметри US$ 35.10 /многу
парчиња / многу
3 еез Карбид endmill еден flute спирала CNC рутер битови 1/8" 3.175 mm 2x8mm Алатки US$ 19.99 /многу
парчиња / многу
Нови 10pcs 3.175x22mm 2 Флејта Карбид Мелница Спирала CNC Рутер Битови Дрво Сечење Алатки Бесплатен Превозот САД$ 26.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот Graphtec CB09 Сечилото Носителот + 5 PCS 45 Степен Ножеви за Сечење Плотер Машина
Сите Објекти во нашата продавница обезбеди бесплатен превозот во Русија, САД од страна на E-пакет (EUB), што е потребно 7-15 дена.
Опис :
1.Бренд Нови
2.Алуминиум-прецизност вертикална прилагодување
3.Дијаметар(Стега)14mm
4.Дијаметар(Нож) 0.9 милиметри
5.Должина(Менгеме да надолу) 31.5 mm
6.Двојно лежишта
7.Завртка прилагодување
8.Висок Квалитет, Екстра Долг Живот
9. Сечилото големина : 19mm±1 (Должина) x 0.9 милиметри (дијаметар)
Превозот Опис :
1.Испорака : Бесплатна испорака во САД од страна на E-ПАКЕТ. за други курир, од Хонгконг или Сингапур препорачана пошта ,можете да изберете во превозот опис.
2.Кога плаќањето е потврдено, превозот ќе се изврши во рок од 1-2 дена. вклучувајќи викенд.
3.Ние ќе ви испратиме следење на број на вашата registrated e-mail адреса по ставката е поставена.Ве молиме ни e-mail, ако вие не го добивате нашиот e-mail по 3 дена од денот на уплатата испратени.

Подробности

Материал:
Карбид
Номер На Модела:
graphtec cb09
Диаметър на:
0.9
Обща Дължина:
19
търговска марка:
STCUT
Тип:
нож
Покритие:
Няма
is_customized:
Yes
диаметър на захващане:
14mm
Диаметър На Острието:
0,9 мм

Те също купуват с този продукт