.

.

S25S-SCLCR09/S25S-SCLCL09, 95 градуса вътрешен струг инструмент фабрика за контакт,за Ccmt09t3 поставете пяната, расточный галя, CNC струг

S25S-SCLCR09/S25S-SCLCL09, 95 градуса вътрешен струг инструмент фабрика за контакт,за Ccmt09t3 поставете пяната, расточный галя, CNC струг

Оценки на купувача:

BGN 15.54
Брой продукти
В магазина

1. Совршен обработка ефект.
2. Совршена површина.
3. Висока затегнувачка цврстина и анти триење заврши.
4. Спецификација и прецизноста се целосно во согласност со ИСО стандард. 5. се применуваат во Вртење и се Соочува со работа.
6. Повеќе други Струг Алатки се произведуваат во нашата фабрика, како што се Здодевни алатка носителот, Grooving алатка носителот,провира алатка носителот Ако не го најдете вистинскиот, во нашата продавница, ве молиме да се чувствуваат слободни да истрага нас. Ви благодариме многу.

Подробности

Широчина вмъкване (мм):
S25S-SCLCR09 дясно, S25S-SCLCL09 ляво
Използването на:
вътрешен струг инструмент
Номер На Модела:
S25S-SCLCR09/S25S-SCLCL09
търговска марка:
Ойю
Материал:
ХСС
Покритие:
черно покритие
Твърдост:
45-48
Добави:
не включително
Цвят:
Черен

Те също купуват с този продукт