.

.

WWLNR2525M08, extermal струг инструмент фабрика контакти, пяна, Расточная планк, ЦПУ струг, фабрична контакт

WWLNR2525M08, extermal струг инструмент фабрика контакти, пяна, Расточная планк, ЦПУ струг, фабрична контакт

Оценки на купувача:

BGN 13.15
Брой продукти
В магазина


1. Совршен обработка ефект.
2. Совршена површина.
3. Висока затегнувачка цврстина и анти триење заврши.
4. Спецификација и прецизноста се целосно во согласност со ИСО стандард. 5. се применуваат во Вртење и се Соочува со работа.
6. Повеќе други Струг Алатки се произведуваат во нашата фабрика, како што се Здодевни алатка носителот, Grooving алатка носителот,провира алатка носителот

Подробности

търговска марка:
Ойю
Материал:
ХСС
Номер На Модела:
WWLNR2525M08
Използването на:
Външен Струг Инструмент
Твърдост:
42-45
Покритие:
черно покритие
Добави:
не включително
Цвят:
Черен
Дълъг:
150мм
Ширина:
25мм
Висок:
25мм
Ъгъл:
95 градуса

Те също купуват с този продукт