.

.

Endmill носа топчета A5-6*12mm / кътър инструменти за гравиране Диаманта за гравиране на камък / мрамор 3D Филируя

Endmill носа топчета A5-6*12mm / кътър инструменти за гравиране Диаманта за гравиране на камък / мрамор 3D Филируя

Оценки на купувача:

BGN 49.00 -6 %
BGN 52.00
Брой продукти
В магазина


Имаме целосен опсег на мермер/камени алатки модел големина за вашата изборот на, ве молиме слободно контактирајте со нас ако некој од таму се заинтересирани за вас.
Ако имате посебни големина requried ,ве молиме контактирајте со нас .
Исто така, можете да проверите другите модел големина како што е подолу :
| | | | |
| | | | |
| | | |
| ) | | | | |
А5-6*12mm Топката Носот Endmill /Дијамант Гравирање Машина Алатки за Камен/ Мермер 3 D Мелничката Гравирање
Примена :
1. камен споменик, надгробниот камен, и така натаму.. резба работа.
2. Уметноста стакло, смарагд, стакло декорација обработка.
3. Сечење, расчистување на дното, дупчење, 2 D, 3 D резба ..

Подробности

търговска марка:
Джифу
Материал:
Карбид
Тип:
Торцевая Fresa
Номер На Модела:
DM
Диаметър на:
6
Покритие:
Друго
Скорост:
Висок
Качество:
Отлично
Стабилен:
дълго време на употреба
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт