.

.

ER32-20 ER пружина Цанга за смилане на струг с ЦПУ / пружинен цанга комплект за смилане на струг с ЦПУ струг cnc гравиране инструмент

ER32-20 ER пружина Цанга за смилане на струг с ЦПУ / пружинен цанга комплект за смилане на струг с ЦПУ струг cnc гравиране инструмент

Оценки на купувача:

BGN 65.60
Брой продукти
В магазина


Имаме целосен опсег на ER Collets,Ореви модел големина за вашата изборот на, ве молиме слободно контактирајте со нас ако некој од таму се заинтересирани за вас.
Ако имате посебни големина requried ,ве молиме контактирајте со нас .
Исто така, можете да проверите другите модел големина како што е подолу :
| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | |
ER32-20 ER Пролет Collet за cnc рутер машина/ Пролет Collet Сет За CNC Мелење Машина, Гравирање Струг Алатка
Спецификации ER collets имаат ER11, ER16, ER20,ER25, ER32, ER40 серија.
Карактеристики :
Уникатен дизајн ги содржи највисоките грчевито држејќи се за моќ.
Точно двојно агол, за екстремни concentricity.
16 Вилици даваат моќна грчевито држејќи се и паралелно стегање.
Единствена авто-ослободување систем е изграден во collet и
стегање орев да се елиминира резен алат, се држат во collets.
Понудата Е collets од 1/32" да 1-1/64" индивидуални и сетови, ве молиме да не контактирате доколку имате било истрага.

Подробности

Диаметър на:
20
Тип:
Торцевая Fresa
Материал:
Карбид
Номер На Модела:
ER32
търговска марка:
Джифу
Покритие:
Друго
Скорост:
Висок
Качество:
Отлично
Стабилен:
дълго време на употреба
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт