.

.

Заводска цена 10 бр. / лот държач острие за Roland режещи плотери притежателя на острието винил на режещия плотер притежателя на острието

Заводска цена 10 бр. / лот държач острие за Roland режещи плотери притежателя на острието винил на режещия плотер притежателя на острието

Оценки на купувача:

BGN 97.00 -13 %
BGN 112.00
Брой продукти
В магазина


Сечилото Носител на Ролан Плотер Винил Машина / трговија на Големо Од Фабриката
Опис :
1.Бренд Нови
2.Алуминиум-прецизност вертикална прилагодување
3.Дијаметар(Стега)12mm
4.Дијаметар(Нож) 2.0 mm
5.Должина(Менгеме да надолу) 32.5 mm
6.Двојно лежишта
7.Завртка прилагодување
8.Висок Квалитет, Екстра Долг Живот
Превозот Опис :
1.Испорака : од Fedex Економија. Можете да го направите следење на Fedex веб-Сајт.
2.Кога плаќањето е потврдено, превозот ќе се изврши во рок од 1-2 дена. вклучувајќи викенд.
3.Ние ќе ви испратиме следење на број на вашата registrated e-mail адреса по ставката е поставена.Ве молиме ни e-mail, ако вие не го добивате нашиот e-mail по 3 дена од денот на уплатата испратени.
4.Тоа трае околу 7 работни дена ќе можат да добијат.
ГАРАНЦИЈА /ВРАЌАЊЕ ПОЛИТИКА Опис :
1.Во случај дека враќањето е барање,Можеме да го прифатиме враќање објект во рок од две недели по купувачот добива тоа.
2.Сите се враќа мора да ги содржи оригиналните ставки неоштетени, во ре-saleable состојба, оригинално пакување.
3.Купувачот е одговорен за трошоците за превозот.
4.Ние обезбедуваме 7x24 часа техничка поддршка по E-mail одговор или Skype онлајн поддршка.
Имајте Пријатен Шопинг!

Подробности

Материал:
Карбид
Номер На Модела:
12,2,32.5
Диаметър на:
2
Обща Дължина:
23
търговска марка:
STCUT
Тип:
нож
Покритие:
Няма

Те също купуват с този продукт