.

.

30 бр. / лот 6 мм карбид Екстра-дългата гравиране с CNC V бита фреза с ЦПУ режещ инструмент 30 градушка 0.3 мм #SM560 @SD

30 бр. / лот 6 мм карбид Екстра-дългата гравиране с CNC V бита фреза с ЦПУ режещ инструмент 30 градушка 0.3 мм SM560 @SD

Оценки на купувача:

BGN 191.84
Брой продукти
В магазина


6mm Карбид Екстра-Долго CNC Гравирање V Битови CNC Рутер Алатка за Сечење 30 Сте 0.3 mm #SM560
Спецификација : Тип : Екстра-Долго Flute Рамен дното гравирање битови Облик : V-форма Степен : 30° месо тело со дијаметар : 6mm Сечење на работ дијаметар : 0.3 mm Сечење flute должина : 30мм Вкупна должина : 38mm Сосема нов и unuse Предност : Висока прецизност алатка мелење голем капацитет Чип елиминација, висока ефикасност и добар квалитет на производи моќ алатка за 2 D скулптура, 3 D скулптури Гравирање и Cuttin Широк Спектар на Материјали може да биде врежано, како што се : Бакар, Алуминиум ABS, Акрил, ПВЦ, Најлон, Смола поголемиот дел од пластика Дрво, Тешко Дрво Влакна стакло Carbo Пакет се вклучени :
30 x 6mm Карбид Екстра-Долго CNC Гравирање V Битови 30 Сте 0.3 mm
Ние прифаќаме QIWI, Кредитна Картичка,T/T,Western Union,Money Gfram и Чек .Ние ја испорача стоката во рок од 1-5 дена по приемот на плаќање. Нарачки ќе бидат откажани ако плаќањето не се примени во рок од 10 дена од купувањето
Сите предмети се продаваат се сосема нови. Ако примите погрешно или неисправни објектот, ве молиме ни e-mail во рок од 7 дена од денот ќе го добиете производот. Подоцна од 7 дена објектот не може да се прифати за returnning. Ако цел е неисправен,ќе испрати замена на делови за вас по добивањето на доказ на неисправни фотографии на објекти кои сте ги добиле, и без дополнителни трошоци.Превозот и ракувањето не се враќа.Сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба,сите пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми,итн. Купувачот е responsilble за враќање превозот бесплатно
Ве молиме бидете сигурни дека на адресата која ја давате да се поправи.Доколку адресата е погрешна, пратката пропадне за испорака и е испратена назад до продавачот ,купувачот треба да се плати за првиот и за враќање на такси превозот. Ние брод на светот и прогласи пониска вредност за царинска Ставка испратени од Кина Копното користење на воздухопловната од EMS,UPS-от,DHL,e Packet или Хонгконг Пост. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.

Подробности

Материал:
Карбид
търговска марка:
Argedo

Те също купуват с този продукт