.

.

мивка морски охлюв мозайка плочки перламутровая кухня backsplash, тапети, плочки за баня и декоративни душ хотелски бар paua плочки

мивка морски охлюв мозайка плочки перламутровая кухня backsplash, тапети, плочки за баня и декоративни душ хотелски бар paua плочки

Оценки на купувача:

BGN 56.00
Брой продукти
В магазина


Производ discription :
Број На Модел : D58
Материјал : abalone школка
Чип Големина : 15*15mm
Лист Големина : околу 300*300мм(12"X12")
1lot : 11pcs=11 квадратни метри=1 метар квадратен
Дебелина : 2mm
Поддршка : влакна текстил
Големина на примерок : 100*100mm
Производот се прикаже :
Производ Applicatin :
Школка мозаик плочки се користи широко во различни места :
1.Идеален плочки за внатрешна и надворешна ѕидови плочка.
2.Зграда средини,базени,кујна соба,купатило.
3.Хотели и ресторани,барови,ballroom,вила.
4.табела врвот,таванот.салони.
5.TV задниот ѕид,countertops,туш ѕид,SPARS,итн.
Суровини :
Производ карактеристики на школка мозаик плочки :
1.Школка мозаик плочки се многу популарни во ентериерно уредување во неодамна години,нема загадување,без зрачење,не исчезнува,водоотпорни и огноотпорни заштита,лесно чистење и со апсорпција на вода е речиси нула.
2.Школка мозаик плочки се богати со боја,и имаат многу видови на облици и видови.Тоа може да се задоволат потребите на голем број потрошувачи.
3.Зелена зграда материја : Сите суровини и школки доаѓаат од природата.
4.Тие лесно се перат,трајни киселина-доказ.
5.школка мозаик плочки се рачно изработени производ наместо на машина.
6. Школка мозаик плочки се симбол на модата,богатство, благородништвото, legance и луксуз.
Инсталирајте Водич :
Внимание :
1.Квалитетот на производот е 100% сигурни.Ако ви се некои сигурно,ние укажуваат на тоа дека можат да купат еден квадратни метри или повеќе за примерок.
2.Според вашето барање,на производи може да биде приспособен за вас.
3. Како природен производ од страна на страна,школка мозаик плочки покажува различна боја, од различни агли и светлина.
4. За wholesales : Ние сме фабрика,и ние го прифаќаме трговија на големо наредби и проектот наредби!Трговија на големо цена ќе биде подобро, но минимум цел количина е повеќе.ако имате било какви прашања или ви се потребни повеќе информации,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Повратни информации :
1.Ние зависи од углед и задоволство на клиентите за да се успее.

Подробности

Цвят:
1PCS Малък модел, 11PCS
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Ян/Ролка
is_customized:
Yes
Материал:
Друго

Те също купуват с този продукт