.

.

[Mius Art Mosaic] Ripple silver metal mosaic tiles for кухня backsplash A4650-4

[Mius Art Mosaic] Ripple silver metal mosaic tiles for кухня backsplash A4650-4

Оценки на купувача:

BGN 80.00 -0 %
BGN 80.08
Брой продукти
В магазина


Упатство за инсталација :
Начин На Плаќање :
Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка.
Време На Испорака :
Нашите нарачки се испраќаат во рок од 2~3 дневна од акции , 7-10days за производство по приемот на вашата исплата. транзитен пат меѓу Кина и вашата локација pls оди да се DHL.com за проверка .
Откако пратката.Воздух-насочно сметка број ќе бидат информирани за вас за следење. Клиентот само почекајте слободно за пратката да стигнат до назначен адреса.
Начин на превоз :
-Од DHL ,UPS-от,ТНТ,Fedex
-Од страна на морето
1).Пад на превозот : Ние може да се откажат превозот.испрати до вашите клиенти во превозот адреса, кога местото цел.
2). Превозот цена : pls се консултирате со нас . Ние секогаш се обидуваат да најдат најбрзо и најбезбедно испорака за вас
3).Увозни давачки : Т оски и трошоци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
За Mius Уметност Мозаик :
Не гледам вашето прашање тука? Ве молиме слободно да ни e-mail за повеќе помош. Ние сме секогаш среќни да помогнеме!

Подробности

Цвят:
Проба 6x12 см, 11 кв. м
Функция:
Плесневеющий, огнеупорна каса, влагоустойчив, отговарят на високи, антистатични, водоустойчив
Характеристика:
Водоустойчив, опазване на околната среда, устойчивост на мухъл,липса на формалдехид
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Ян/Ролка
Воспользуйся:
дневна
Използването на:
Развлечения, Търговия, Администрация, Домакинство
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
А4650-4
Материал:
Метални
is_customized:
Yes
клас качество:
Първи Клас
Размер на мозайката чип:
97х97мм
Размер на листа мозайка:
300x300x6mm
Мозайка Тегло:
1,5 кг на лист
Броят На Мозайка:
1 лист=0,09 кв. м=0,99 кв. м bobi fifi
Приложение:
Вътрешно покритие на стените
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
Модел:
ДА

Те също купуват с този продукт