.

.

Люцитовая Акрилна Нощна Пейка,Люцитовая Табуретка Дивана В Хола

Люцитовая Акрилна Нощна Пейка,Люцитовая Табуретка Дивана В Хола

Оценки на купувача:

BGN 2480.00
Брой продукти
В магазина


F REE ПРЕВОЗОТ ВО САД
АКО ИМАТЕ БИЛО КАКВО БАРАЊЕ,ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС!
ПРОИЗВОД ФОТО
ние имаме различни клупата нозе за вас ,бојата на перница е бесплатен за вас во исто време .
Без разлика во која место,тоа е апсолутно најдобар избор!
1400w*460d*450h(клупата висина 400mm)/55.12 W*18.11 D*17.72 H инчен
нозе се изработени од 70mm солидна акрилик материјал.
За Испорака :
1 - Од високата вредност на акрилик мебел и други производи во нашата продавница,и како и со цел да се гарантира нашите купувачи ќе имаат добар шопинг искуство,па ние изберете само 3 сигурен курирска компанија ( DHL,Fedex,UPS-от ) како нашиот главен превозот метод.
2 - обработка на време ќе биде 2-3 дена по уплатата верификација.
3-ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4-Ние само бродот да потврди цел адреси. Ако сакате да се промени на адресата, pls ни e-mail со 24 часа откако ќе се направи исплата.
5-Даноци и скриени трошоци не се вклучени во продажната цена. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Посебна Напомена За Сите Купувачи :
1-Купувачот треба да се провери стоката додека неговата пристигнат,ако некоја грешка или оштетување,pls правите фотографии и да се направи тврдењето на вашиот локален Изразат компанија одеднаш.
2-Покрај штетата,ако кој било друг unsatisfactions, ве Молиме контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек или СПОР. Ве молиме НЕ го достави на "ред спор" директно, без каков било контакт со нас . Многу благодарам.
3-Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! И ветувањето да понуди најдобра услуга за вас.

Подробности

Тип:
Мебели За Хол
Специфичните Използване:
Начало На Стол И Табуретка
Обща Употреба:
Мебели За Дома
Размер:
1400w*460d*450h(bench height 400mm)/55.12W*18.11D*17.72H inch
Стил:
Минималистичен Стил Ар Нуво
търговска марка:
ЕДИН АПАРТАМЕНТ
Номер На Модела:
5031311309
is_customized:
Yes
Външен вид:
Модерен
Сгънати:
No
Модел:
NO
Място на произход на стоките:
Шенжен, Китай
Материал:
Акрил / люцит
Цвят:
Почистване
материал възглавница:
плат бельо или кожено
цвят валяк:
Моля, попитайте за нашия състав
Приложимо:
Възрастен

Те също купуват с този продукт