.

.

Високо Temperatured Синьо Остъклен Китайското Керамично Място Табуретки Градина

Високо Temperatured Синьо Остъклен Китайското Керамично Място Табуретки Градина

Оценки на купувача:

BGN 149.76
Брой продукти
В магазина


Ве МОЛИМЕ ОБРНЕТЕ ПОВЕЌЕ ВНИМАНИЕ : Сите ние продажба на продавницата се занаетот, Па така,големина, боја/дизајн може да има мала разлика. На сликата е прикажано тука е показател само,Вистински производ ќе примите може да се разликува со оглед на светлината (бела светлина/жолта светлина),камера,рачни сликарство причина. Ако имате строги барање од големината/color/дизајн, ве Молиме да побарате од нас за да добиете повеќе детали и потоа да се разгледа сериозно пред да нарачате.Ви благодариме. Уживајте во вашата шопинг тука.
Објектот Висок Temperatured Розова Стаклен Кинески Керамички Градина Столче Седиште
БОЈА
Пинк
ГОЛЕМИНА
Тоа е 40cm,42cm,43cm итн. Јас ќе го испратам по случаен избор, ако нема потреба.
Материјал
Одлична Порцелански
Стил
Затворен & Отворено
Потекло
Jingdezhen, Кина
Пакување
Брановидни безбедно картон / MAIL ЦЕЛ ПАКЕТ, како на клиент барање
Delivery Time
5~30 дена или Според клиенти цел quantites
ОЕМ
На располагање
Usuage
За Дома,Градина одмор ,декорација
Детален опис
- 1380 степен висока температура Отпуштање,Висока отпорност на абење, Долг живот, НИКОГАШ нема да ИЗБЛЕДИ боја.
- Рака maded

Подробности

Тип:
Мебели За Хол
Специфичните Използване:
Начало На Стол И Табуретка
Обща Употреба:
Мебели За Дома
is_customized:
Yes
търговска марка:
youngsjdz
Размер:
lots of sizes
Външен вид:
Античен
Сгънати:
No
Номер На Модела:
Цвят табуретки-231
Материал:
Керамични
Място на произход на стоките:
Цзиндэчжэнь, Китай
Материал:
Порцеланови
Занаят:
Ръчно Рисувани
Глазура:
Прост цвят
Цвят:
Розов
Случай:
Табуретка таблици края / градина подови
Място на произход на стоките:
Дзянси, Китай (Континентален)

Те също купуват с този продукт