.

.

Акрил масичка за кафе с масичка стеллажом / акрил муфа маса/плексигласовый масичка за чай, с масичка за притежателя/акрил мебели

Акрил масичка за кафе с масичка стеллажом / акрил муфа маса/плексигласовый масичка за чай, с масичка за притежателя/акрил мебели

Оценки на купувача:

BGN 1136.00
Брой продукти
В магазина


Ние сме професионални мебел и дома декор снабдувач од Кина.Ние само се фокусираат на врвен квалитет на производите.
Ако имате било какви прашања,pls да ни оставите порака со вашата e-mail или контактирајте не на линија. Ние ќе се вратам на вас наскоро.
Карактеристики
Нашата маса е врз основа на оригиналниот дизајн и карактеристики на транспарентен акрилик тело.
1. Модерен дизајн,благородни идеи
2. едноставни и корисни.
3.Различни големини на располагање во согласност со клиенти барања
4.Материјал : 15mm висок квалитет увезени акрилик
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. За Бесплатен Превозот
Бидејќи високата вредност на мебел и други производи од нашата компанија,значи, со цел да се осигура безбедноста на секој пакет,за бесплатен превозот,ние изберете само овие 3 сигурен и реномирана Изразат Компании да бидат наши партнери,кои се Fedex,UPS-от,DHL. Ние и ветуваме на 3-7days време на испорака,и сите следење на статусот може да се следи на официјалниот веб-сајт.
2. За ОЕМ
Како искусен и професионална снабдувач за сите акрилик производи,ние добредојдовте на ОЕМ,и прилагодено дизајн,КОЛИЧИНА и димензија, исто така, се прифатливи.што е уште поважно,на ЛОГОТО,имаме 3 опции за вас : свила екран печатење или налепница печатење или постер.можете да изберете еден ви се допаѓа.
Тука pls забелешка,ние имаме посебна служба за мебел,кој е 1pc исто така добредојдени.
3. За Пакување & Испорака
Нашата компанија има осум години работно искуство во акрилик производи производство,пакување и испорака. Ние може да обезбеди 90% безбедноста на пакет,но ако нема пауза или оштети, тоа мора да биде многу груб испорака однесување, можете да фотографирате и да ни ги испратите, ние ќе организира нов производ и испорака повторно, не треба да се врати на оштетена една назад, но pls да се обезбеди да се направи оваа декларација за време на нашата превозот време. Покрај тоа, ако ја најдете картонска кутија е скршен пред неа, е потпиша за, ве молиме да го изразат компанија да ги пријавуваат штетата, откако таа е на испорака е одговорност, слободна дополнителни превозот може да се бара.

Подробности

Тип:
Мебели За Хол
Специфичните Използване:
масичка за кафе
Обща Употреба:
Мебели За Дома
is_customized:
Yes
Сглобени:
no
търговска марка:
ЕДИН АПАРТАМЕНТ
Размер:
99w*43.2d*39.4hcm
Индивидуално:
ДА
Външен вид:
Модерен
Издърпа:
no
Стил:
Модерен
Място на произход на стоките:
Шенжен, Китай
С Ролки:
no
Сгънати:
No
Номер На Модела:
2021311302
Съхранение:
ДА
Материал:
Акрил
Цвят:
Боядисаната

Те също купуват с този продукт