.

.

Безплатна доставка акрилни домашен телефон на притежателя багажник, прозрачен люцит офис телефон стойка

Безплатна доставка акрилни домашен телефон на притежателя багажник, прозрачен люцит офис телефон стойка

Оценки на купувача:

BGN 160.00
Брой продукти
В магазина


Ние сме професионални мебел и дома декор снабдувач од Кина.Ние само се фокусираат на врвен квалитет на производите.
Ако имате било какви прашања,pls да ни оставите порака со вашата e-mail или контактирајте не на линија. Ние ќе се вратам на вас наскоро.
За Испорака :
1 - Од високата вредност на акрилик мебел и други производи во нашата продавница,и како и со цел да се гарантира нашите купувачи ќе имаат добар шопинг искуство,па ние изберете само 3 сигурен курирска компанија ( DHL,Fedex,UPS-от ) како нашиот главен превозот метод.
2 - обработка на време ќе биде 2-3 дена по уплатата верификација.
3-ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4-Ние само бродот да потврди цел адреси. Ако сакате да се промени на адресата, pls ни e-mail со 24 часа откако ќе се направи исплата.
5-Даноци и скриени трошоци не се вклучени во продажната цена. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Посебна Напомена За Сите Купувачи :
1-Купувачот треба да се провери стоката додека неговата пристигнат,ако некоја грешка или оштетување,pls правите фотографии и да се направи тврдењето на вашиот локален Изразат компанија одеднаш.
2-Покрај штетата,ако кој било друг unsatisfactions, ве Молиме контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек или СПОР. Ве молиме НЕ го достави на "ред спор" директно, без каков било контакт со нас . Многу благодарам.
3-Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! И ветувањето да понуди најдобра услуга за вас.

Подробности

Тип:
Мебели За Хол
Специфичните Използване:
масичка за кафе
Обща Употреба:
Мебели За Дома
Номер На Модела:
7081311213
търговска марка:
ЕДИН АПАРТАМЕНТ
Брой Врати:
no
Начин На Инсталация:
no
С Ролки:
No
Сгънати:
No
Довършителни Техника Довършителни Работи:
Полски
Материалът Покритие:
Акрил
Сглобени:
no
Външен вид:
Модерен
is_customized:
Yes
Стил:
Модерен Договор
Съхранение:
ДА
Издърпа:
no
Размер:
255*255*90mm
Място на произход на стоките:
Шенжен, Китай
Индивидуално:
ДА
Материал:
Акрил
Цвят:
Почистване

Те също купуват с този продукт